PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "W KUCHNI" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40 cm 2017 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm, praca oprawiona
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "DOBRANOC" OLEJ NA PLÓTNIE 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PORTRET DAMY" 50x40 cm, OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm (w ramie 39 x 33 cm)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x21cm, opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30 x 24 cm, 2016,
sygn. na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x40cm
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
akryl, płótno, 92x65 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "WŁASNY KAWAŁEK NIEBA" AKRYL NA PŁÓTNIE 92x65 cm 2015 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x21 cm,
opisany na odwrocie, oprawiony
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm