1 zł
2 600 000 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Byk

olej, płótno;
135 x 110 cm
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności przez żonę artysty.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

technika mieszana/papier,
21,5 x 11 cm,
sygn.
Dar Rodziny

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, lata 40.XX wieku

technika mieszana, karton naklejony na płótno;
56,5 x 67 cm
niesygnowany

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

ARS - HORMEGRAF, 1980 R.

akwarela/papier,
16 x 17 cm
opisany ołówkiem u dołu: "ARS - HORMEGRAF N 5 D 112 1980 AUTORISE PAR. Bog. SZWACZ'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja abstrakcyjna

technika mieszana, papier;
60 x 75 cm
sygn. p.d. SZWACZ/ 56 VI

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Czerwone korale

olej, sklejka, 49,5 x 36
sygn. p. d.: SZWACZ
Wczesna praca powstała zapewne po zakończeniu studiów w krakowskiej ASP znanego surrealisty i autora kompozycji abstrakcyjnych

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars - Hormegraf x 5, 1986 r.

technika mieszana/papier, 18 x 16 cm, sygn.
Dar Rodziny

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1964

piórko tusz, akwarela, papier, 50 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: B. Szwacz 1964. (tuszem)

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

ARS HORME, 1970

olej, tempera, płótno,
146.5 x 114.5 cm
sygnowany na odwrocie p.d.: Szwacz | 1970

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja nr 2 z cyklu Laura, 1958

olej, płótno
110 x 135 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZWACZ 58. sygn. powtórzona na blejtramie

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

STOJźCA ODALISKA, OK. 1956 R.

gwasz/papier
85 x 59 cm (w świetle passe-partout)

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

ARS HORME GRAM, 1989

olej, płótno,
80 x 100 cm;
sygn. l. d.: SZWACZ 1989

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1989

olej, płótno,
46 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: SZWACZ 1989

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1999 r.

technika mieszana/papier,
21 x 15 cm,
sygn.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

pastel,
58 x 40 cm,
sygn.
Dar Pieczyński.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1950

pastel, akwarela, papier, 40 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szwacz 8-IX-50

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars Horme, 1970

olej, płótno
147 x 114 cm;
sygn. na odwrocie: Szwacz / 1970

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, l. 40-ste

gwasz, olej na tekturze naklejony na płótno
56,7 x 67 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956

tempera, akwarela, pastel/papier, 61x76 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars Horme, 1987 r.

olej, płótno, 48 x 40 cm;
sygn.: p.d.: Szwacz 1987

liczba obiektów: 163