1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Inwokacja, 1987 r.

olej/płótno, 97 x 131 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Ćwiertniewicz '87'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'W. ĆWIERTNIEWICZ | 1987 | "INWOKACJA"'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (12), 2016 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Ćwiertniewicz 16’
opisany na odwrociu: ‘12 | 7/2/16;
na odwrociu papierowa naklejka autorska z opisem pracy

Bez tytułu (35), 2016 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: "Ćwiertniewicz '16", opisany i datowany na odwrociu: "35 17/4/16", oprawiony

Bez tytułu (36), 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm

Bez tytułu (88), 2016

olej, płótno, 71x71 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz’15, opisany na odwrocie: 88 6/6/15 oraz nalepka autorska

Bez tytułu (45), 2013

akryl, płótno, 19x14 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13, opisany na odwrocie: 45 25/2/13

Bez tytułu (21)

Akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2017
sygn. i dat. p.g.: Ćwiertniewicz'17.

Bez tytułu (21), 2015

olej, akryl na płótnie, 40x50 cm

Bez tytułu (Zielony)

40 cm x 60 cm, akryl na płótnie, 2017

Bez tytułu (11), 1992

olej, płótno; 49 x 69,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz '92;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: Ćwiertniewicz; oraz oznaczenie na płótnie: 11 / II/92.

Bez tytułu (69), 2008 r.

akryl/płótno, 30 × 75 cm, oprawiony
sygnowany p.d.: "Ćwiertniewicz’08"
datowany i opisany na
odwrociu: "69, 15/4/08"

Bez tytułu, 2014

Olej na płótnie, 50 x 70 cm

bez tytułu (266), 2012

akryl, płótno, 18 x 13 cm
sygn. d.p.: Ćwiertniewicz 12
na odwrocie: 266 (w kole) | 17/11/12 i naklejka: Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (266), 2012 | 18x13, akryl na płótnie

Bez tytułu (6), 2016

olej, akryl na płótnie, 60x80 cm

Bez tytułu (82), 2006

olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm

50 cm x 70 cm, olej i akryl na płótnie, 2017

Bez tytułu (69), 1994

olej, płótno, 24 × 65,
sygn. l.d.

Bez tytułu (43), 2016

akryl, płótno, 50x40 cm kompozycja, 51,5x41,5 w oprawie
opisany na odwrocie: 43 27/5/16 oraz nalepka autorska

bez tytułu (231), 2013

olej, akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Bez tytułu (287), 1996

olej, akryl, płótno, 56,5 x 45 cm

liczba obiektów: 320