1 zł
2 600 000 zł

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

NOCNE PTAKI, 1997

olej, plótno,
201 x 130 cm
na odwrocie, na plótnie: Andrzej Fogtt | 14.I. 1997 R | Nocne Ptaki | olej | 200 x 130 cm. oraz nazwisko wlasciciela; na blejtramie owalna pieczatka autorska na bocznej listwie na plótnie: Nocne Ptaki M.K.

cena wywoławcza: Wykup abonament

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Drzewo z pamięci, 2003

olej, płótno,
130 x 150 cm
sygnowany p.d.: Fogtt 03
na odwrocie, na płótnie napis: drzewo z pamięci | Andrzej S. Fogtt | 2003 | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

DRZEWO Z KURASZEWA, 2003

olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnatura drapana p.d.: Fogtt 2003 na odwr., na płótnie napis: Fogtt | Drzewo | z Kuraszewa | 2003

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

ŻYWIOŁY XXXIII, 1982

olej, płótno,
61.5 x 50 cm
na odwr. na płótnie napis: Żywioły XXXIII | 1982 | Andrzej Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z CYKLU WIELKIE KURASZEWO, 2005

olej, płótno,
65 x 92 cm
sygn. p.d.: Fogtt 2005
na odwr. na płótnie napis: Z cyklu Wielkie Kuraszewo | Fogtt | 2005 | 65 x 92 cm | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

OBORA W KURASZEWIE, 2003

olej, płótno,
135 x 200 cm
sygn. drapana p.d.: 2003 | Fogtt
na odwr. napis autorski: Obora w Kuraszewie | A.drzej S. Fogtt | lipiec 2003 | 135 x 200 | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z cyklu Zródło, 1977

olej, płótno,
136 x 170 cm
sygn. p.d.: A. Fogtt 77
na odwr. p.g.: A. Fogtt | 170 x 136 | 1977 | z cyklu "Zródło"

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Mikolajki - Przystań, 2003

olej, płótno,
65 x 100 cm
sygnatura wyryta w farbie p.d.: 2003 | Fogtt; sygn. na odwr. p.g.: Mikołajki | przystań | Andrzej S. Fogtt | 2003 R | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Autoportret, 1997

olej, lustro,
50 x 50 cm
sygn. p.g. szarą farbą: Fogtt | 1997 | [żółtą farbą:] 19

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Święty Andrzej Apostol, 1988

olej, płótno,
100 x 97 cm
sygn. l.d.: 1988 R | Sw Andrzej | Apostoł , na odwrocie p.d.: 91 | św | Andrzej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z cyklu Żywioły - Ogień XXXVIII 1980

olej, płótno, 210 x 135 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Dom sąsiada, Z cyklu Kuraszewo, 2003

olej, płótno,
72.5 x 99.5 cm
sygnatura wydrapana p.d.: 2003 Andrzej S. Fogtt, sygn. na odwr. l.g.: Dom Sąsiada | 2003 | Andrzej S. Fogtt | olej |73 x 100, p.g.: z cyklu Kuraszewo

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Droga do żwirowni Kuraszewo, 2003

olej, płótno,
72.5 x 99.5 cm
sygn. p.d.: Andrzej S. Fogtt 2003, na odwr. p.g.: Droga | do żwirowni | Kuraszewo | 2003 | 24.XI | olej | Andrzej S. Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Transformacja mojej głowy, 1997

olej, płótno,
70.5 x 60 cm
sygnatura wydrapana l.d.: 27 VI | Fogtt | 1997| transformacja | mojej głowy, sygn. na odwr.: as Fogtt | transfor | macja | mojej głowy | 1997

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Epitafium dla pokonanego, 1986

olej, płótno,
135 x 90 cm
sygn. l.d.: Fogtt 1986, na odwr. g.: Andrzej Fogtt | E [w kółku] CXXI/ 1986 R | epitafium dla pokonanego | 135 x 90 cm | olej

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Drzewo pamięci, 2003

olej, płótno,
130 x 150 cm
sygn. na odwr. l.g.: Drzewo pamięci, p.g.: drzewo z pamięci | Andrzej SFogtt SFogtt | olej | 2003, na pionowej żerdzi krosien: Andrzej S. Fogtt Drzewo pamięci 2003

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Ptaki wiosny, 3 IV 1997

olej, płótno,
195 x 130 cm
sygn. p.d.: 1997 R | Fogtt, na odwr. g.: Andrzej Fogtt | 3. IV 1997 R | olej | 195 x 135 | Andrzej SFogtt | Ptaki Wiosny, na g. żerdzi krosien: Ptaki Wiosny 1997 R A Fogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Kompozycja, ok. 1995

olej, płótno, opiłki metalowe, pole magnetyczne,
38.5 x 55.5 cm

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Z cyklu Sferyczne drzewo życia, 200

akryl, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany na odwr.: Z cyklu | sferyczne | drzewo życia | Andrzej Fogtt | 2003 R. | Afogtt

FOGTT Andrzej (ur. 1950)

Las (z cyklu

olej, płótno,
60 x 81 cm
sygnowany p.d.: 2003 Fogtt
na odwrocie l.g.: Z cyklu | obrazy sferyczne | Las | A. Fogtt | 2003

liczba obiektów: 110