REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
olej na płótnie, 26 x 33 cm
sygn. p.d.: "Mieczysław Reyzner 1905"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret kobiety w tiulowym szalu
olej, tektura; 35 x 25 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mieczysław Reyzner
olej, tektura, 103 x 74 cm; sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner/ 1913
Obraz reprodukowany na przedwojennych pocztówkach.
olej na płótnie, 26 x 33 cm,
sygnowany p.d. "Mieczysław Reyzner 1905"
olej, tektura, 24,5 x 19 cm; sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner / 1921
olej, tektura, wym.: 26 x 21,5 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner 1930
sygnowany, datowany p.d.
kredka, papier
wymiary: 52x36.2 (w świetle passe-partout)
Widok na wiejskie zabudowania, 1927
olej, tektura; 34,5 x 47,5 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Mieczysław Reyzner | 1927
akwarela, papier, wym.: 28,5 x 20 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner Wwa 4 IV (19)27
olej, tektura,
50 x 36.5 cm
sygnowany l.d.: Mieczysław Reyzner ? 1937
olej na płótnie, 26 x 33 cm, sygnowany p. d. "Mieczysław Reyzner 1905"
Pastel, papier, 72,2 x 59,8 cm w świetle oprawy
Sygn. po prawej u dołu czarnym pastelem: Mieczysław Reyzner |1897
1935 r.
Tempera, pastel na kartonie naklejonym na tekturę 36,5 x 28,5 cm
Sygnowany l.g. - "Mieczysław Reyzner / 1935"
akwarela papier 30 x 24 cm, w świetle ramy
sygn. po lewej u dołu szarą akwarelą: Mreyzner
olej, dykta,
36.3 x 32 cm
sygnowany l.d.: Mieczysław Reyzner | 1917
olej na płótnie, 26 x 33 cm
sygnowany p.d.: "Mieczysław Reyzner 1905"
pastel, tektura; 34,5 x 24 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Mieczysław Reyzner
Olej, płótno; 48,3 x 65,3 cm
Sygn. p.d.: Reyzner 27/
gwasz, 24,5 x 34,5 w świetle p-p
sygnowany l.d.: "Mieczysław Reyzner Zakopane 1918"
na odwrocie świadectwo kupna obrazu i stemple Śląskiego Salonu Sztuki