1 zł
2 600 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Amen, 1980/1984 r.

olej, tempera/płótno, 240 x 100 cm
poliptyk (cztery części), wymiar jednej kwatery: 60 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Tomasz Tatarczyk 80/84 | "Amen"`

- 1984, Galeria Foksal, Warszawa

Estymacja: 38 000 - 60 000

cena wywoławcza: Wykup abonament

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1990 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 73 x 109 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYYK 1990`

Estymacja: 14 000 - 19 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płótno, dyptyk: 180 x 260 cm (całość), 180 x 130 cm (x2)
sygnowany l.d.: `TOMASZ TATARCZYK`
datowany i opisany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | 2009`

Estymacja: 65 000 - 85 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Szkice - schody, 1995/98 r.

trzy prace współoprawne, gwasz, węgiel, długopis, ołówek/papier, 14 x 21 cm (każdy), 47,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: `TOMASZ TATARCZYK SZKICE 1995/98`

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Wzgórza), 1997 r.

gwasz, węgiel/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1997`

Estymacja: 16 000 - 25 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Tablica, 1979 r.

olej/płótno, 55,5 x 46 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK 79 | "TABLICA"`

Estymacja: 7 000 - 14 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Kroki, 2002 r.

ołówek, tempera, węgiel/tektura, 24 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK 2002`
na odwrociu opisany: `TOMASZ TATARCZYK | "KROKI" | 2002 | ołówek, węgiel, tempera`

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 1998 r.

tempera, smoła/papier naklejony na płótno, 78 x 127 cm
sygnowany i datowany l.d.: `TOMASZ TATARCZYK 1998`

Estymacja: 16 000 - 25 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 1992 r.

olej/płótno, 120 x 200 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | "DROGA" "ROAD" | 1992`

- bezpośrednio z pracowni artysty
- kolekcja prywatna

Estymacja: 50 000 - 60 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu (Krok za krokiem), 2003 r.

gwasz, węgiel, smoła/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `TOMASZ TATARCZYK | 2003`

Estymacja: 10 000 - 19 000 zł

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2002 r.

gwasz, smoła/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `TOMASZ | TATARCZYK | 2002`

Estymacja: 8 000 - 14 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Droga, 1995

technika mieszana, papier;
68,5 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TOMASZ TATARCZYK 95.

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2003 r.

technika mieszana/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
sygnowany i datowany l. d.: `TOMASZ TATARCZYK | 2003`

Estymacja:8500-12000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu, 2006 r.

olej/płótno,
100 x 170 cm
sygnowany i datowany na odwrociu

Estymacja: 38 000 - 48 000

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Studium schodów II, 1995

pastela olejna, papier;
86 x 169,5 cm
sygn. p.d. TOMASZ TATARCZYK 95/ STUDIUM SCHODÓW II

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarny krzyż, 1985/1986 r.

olej/płótno,
170 x 240 cm (dyptyk)
sygn. p. d.: ` t `
na odwrociu opisany: `TOMASZ TATARCZYK | 1985/86 | "CZARNY | KRZYŻ"`
Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 29 (reprodukcja).

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Bez tytułu - dyptyk, 1993/94

olej, płótno,
170 x 240 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK / 1993/94

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne wrota II, 1985 r.

olej/płótno,
170 x 240 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMASZ TATARCZYK | "CZARNE WROTA" II | 1985`

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Stos, 1987/88 r.

olej/płótno, 170 x 260 cm (dyptyk)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `STOS / 1987/88 / TATARCZYK`
LITERATURA
Tomasz Tatarczyk, Dipinti, katalog wystawy, Galeria Spicchi dell`Est, Roma 3.VIII - 30.IX.1991, Rzym 1991, s. 21 (reprodukcja).

TATARCZYK Tomasz (1947-2010)

Czarne rozwiązanie, 1983

olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: TOMEK/ TATARCZYK 83/ CZARNE ROZWIźZANIE

liczba obiektów: 124