PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
olej, płótno dublowane, 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l.d.: Priebe
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka,68 x 98.4 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
60 x 79.5 cm
sygnowany
p.d.: Priebe
olej, płyta,
50 x 60 cm
sygnowany p.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka (druk) z tekstem: KUNSTHANDLUNG | RICHARD BÖHRS | HAMBURG 36 | COLONNADEN 30
olej, płyta,
50 x 60 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płótno,
60 x 81 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płyta pilśniowa,
50 x 58.5 cm
sygnowany l.d.: Priebe
olej, płyta,
51 x 61.3 cm
sygnowany p.d.: Priebe
olej, płótno,
60 x 80 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Na odwrocie nalepka firmy Bilder-Meyer z Hannoveru.
olej, płótno,
70 x 100 cm
sygnowany l.d.: Priebe
Olej, dykta; 70,2 x 100 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: Priebe
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p.d.: Priebe
Na odwrocie pieczątka Galerii Mźindermann