PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
Sen z serii Prześcieradła (1984)
sygnowany, datowany l.d.
akryl, olej, tusz, płótno
100x134
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akwarela, gwasz, papier,
75.5 x 52 cm
sygn. dł. p.d.: J Przybylski 80
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
olej, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrociu: Janusz Przybylski /1973/Sjesta
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
akryl, olej, płótno,
46 x 55 cm
na odwrocie śr.g.: janusz PRZYBYLSKI | "CZAS UTRACONY 13/90"
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)
olej, płótno,
81.3 x 65.3 cm
ygnowany p.d.: J. PRZYBYLSKI 69
na odwrocie śr.g.: JANUSZ PRZYBYLSKI | "GŁOWA - 1" 81 X 65 cm 69 na prawej żerdzi blejtramu nalepka DESY z rezerwacją dla Ewy Pape, na lewej żerdzi bletramu u dołu częściowo zniszczona nalepka w języku angielskim
PRZYBYLSKI Janusz (1937-1998)