PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 70 x 55 cm
sygn.i dat. l.d.: J.Pałucha 2014
na odwrocie autorski tytuł: Luksusowy
trudny wybór/ J. Pałucha 2014
Estymacja: 5000 - 7000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 55 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Pałucha 2012
Estymacja: 5000 - 7000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie
46 x 55 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie, 70 x 55 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"J. Pałucha 2013"; na odwrocie płótna autorskie: tytuł i sygnatura.
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno; 38 x 33
Sygnowany p.d.: J. Pałucha 2013; na odwrocie autorski certyfikat
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 65 x 81 cm
sygn. p.d. J. Pałucha 2011
Na odwrocie autorska nalepka - certyfikat autentyczności.
Estymacja: 5000 - 6000 PLN
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Akwarela/papier, 24x32 cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno; 50 x 70
Sygnowany l.d.: J.Pałucha 2011
Na odwrocie autorski certyfikat
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl, płótno, 70 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha, 2012
na odwrocie napis autorski: "Monte Carlo/ Golf Cup"
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. l.d. J.Pałucha 2010
estymacja: 4000 - 6000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno; 55 x 70 cm
Sygnowany l.d.: J. Pałucha 2010
Na odwrocie autorski certyfikat autentyczności
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno; 70 x 55 cm
sygn. p.d. Jpałucha 2013
na odwrocie: "Lekcja francuskiego..." Jacek Pałucha
Estymacja: 4000 - 6000 PLN
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: J. Pałucha 2011
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
olej, płótno, 33 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: J. PAŁUCHA.96
Estymacja: 3 500 - 4 000 zł
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akwarela/papier, 30x24cm
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
akryl na płótnie, 36 x 55 cm,
sygnowany l.d. "J. Pałucha 99"