1 zł
2 600 000 zł
/5

HORODECKI Otello Zdzisław (ur. 1948)

Wenecja, 2006

tempera, karton,
35.8 x 63.7 cm
CANALE GRANDE | ALEATORYZM · 2006 | ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI

cena wywoławcza: Wykup abonament

Tu po raz ostatni pił słońce mój ukochany 5. pułk piechoty, dziki impresjonizm, 2008

akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu

Temperatura miasteczka n.8, 2009

akryl, płótno,
65 x 81 cm;
sygn. i opisany l.d.: TEMPERATURA MIASTECZKA N 8 / ALEATORYZM 2009 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI

Poduszka Chopina, 2009

akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODUSZKA CHOPINA / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2009

akryl, płótno, 65 x 81 cm;

Canale Grande, 2007

akryl, płótno
110 x 160 cm;
sygn. p. d.: CANALE GRANDE/ ALEORTYZM No 3/ "MIGOTLIWOŚĆ/ PRZEDSIONKÓW VIVALDIEGO"/ ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2007

Łaciate drzewa, 2008

olej, płótno
89 x 116 cm; sygn. i opisany p.d.; "ŁACIATE
DRZEWA" ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008; na odwrocie nalepka autorska

Poduszka Chopina, 2009

akryl, płótno
80 x 80 cm;

Masz jedną nowa wiadomość, 2008

akryl, płótno
100 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008

Wierzby polskie (No2), 2008

akryl, płótno
81 x 59,5 cm
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO / HORODECKI 2008;
na odwrocie autorska nalepka z opisem dzieła; praca z cyklu Aleatoryzmy Mazowieckie

Łaciate drzewa, 2008

olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. i opisany p.d.; "ŁACIATE DRZEWA" ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008; na odwrocie nalepka autorska

Canale Grande, 2007

akryl, płótno,
110 x 160 cm;
sygn. p. d.: CANALE GRANDE/ ALEORTYZM No 3/ MIGOTLIWOŚĆ/PRZEDSIONKÓW VIVALDIEGO"/ ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2007

Koń kąpiący się w cynobrowym jeziorze

olej, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: KOŃ KźPIźCY SIĘ W CYNOBROWYM JEZIORZE DEZINTEGRACJA ALEATORYZM /
ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2008; na odwrocie nalepka z autorskim opisem obrazu.

Ostania wieczerza malarzy Rzeczpospolitej

dyptyk: olej, płótno, 55 x 46 cm ( każdy z obrazów); sygn. i dat. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2004 oraztytuł l.d.

Stacja dyżurnego snu - alogiczność barw

akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ALOGICZNOŚĆ BARW Z. OTELLO HORODECKI 2003
tytuł śr. d: "STACJA DYŻURNEGO SNU";

Zmierzch kolorowej zimy - Aleatoryzm, 2007 r.

akryl/płótno,
65 x 80 cm
sygn. i dat. l.d.: `ZMIERZCH KOLOROWEJ ZIMY / ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI.2007`
naklejka autorska na odwrocie

Imperialistyczny sen markizy de S, 2006 r.

akryl/płótno, 130 x 97,5 cm
sygn., dat. i opisany p. d.: `IMPERIALISTYCZNY SEN MARKIZY DE S" / ALEATORYZM - ZDZISŁAW HORODECKI / 2006`

Wydałem rozkaz..., 2005

akryl, płótno, 114 x 146 cm;
sygn. p.d.: WYDAŁEM ROZKAZ MOJEJ MYŚLI -/ ZABIĆ OCZY - ZBYT DU ĄO WIDZIAŁYÓ / ALEATORYZM BARW - ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI / 2005 R. na odwrocie nalepka autorska

Wydałem rozkaz..., 2005

akryl, płótno, 114 x 146 cm;
sygn.p.d.: WYDAŁEM ROZKAZ MOJEJ MYŚLI -/ ZABIĆ OCZY - ZBYT DU ĄO WIDZIAŁYÓ / ALEATORYZM BARW - ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI / 2005 R.
na odwrocie nalepka autorska

/5
liczba obiektów: 99