PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x21cm
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. na odwrocie oraz opis autorski
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej na płótnie, 30x21 cm, oprawiony
Opisany na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm, 2015
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie 2015
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
W poszukiwaniu księżyca, 2015 r.
olej, płótno, 30 x 40 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 30 x 21 cm