RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz pieczątką na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz na odwrocie pieczątka autorska.
akryl, płótno, 60x100 cm
sygn. p.d. Ruciak S
akryl, płotno, 100 x 130 cm,
sygn. p.d. `Ruciak` i pieczątka na odwrocie
akryl, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. p.d.: Ruciak i pieczęcią na odwrocie
akryl, płótno, 130 x 100,
akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. p.d.: Ruciak
akryl, płótno, 140 x 100 cm
sygn. p.d.: Ruciak
akryl/płótno, 130x100 cm
sygn. p.d.: Ruciak S.
na odwrocie: "Spokój"/130/100 cm/akryl na płótnie/2011 oraz autorska pieczątka
akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 150 cm,,
sygn. p.d. Ruciak