1 zł
2 600 000 zł

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Beztroscy szczęściarze, 2005

akryl, olej, płótno,
30x40 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Dobre znaki, 2004 r.

olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Wschód nad Liwcem, 2005/2006

fotografia czarno-biała, tonowana sepią,
55 x 39 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (arkusz);
opisana d.: i na odwrocie
wydruk autorski,
nakład: 1/5

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment bramy w Al. Ujazdowskich, 2002

39 x 59 cm (w świetle passe-partout),
50 x 70 cm (arkusz),
sygn. i opisane
wydruk autorski 2006,
nakład: 1/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Rozświetlone istoty

olej na płótnie 30x40 cm
2004 r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Oceania. Dobre znaki, 2007

Nakład: 1/3, e/a, grafika pigmentowa, giclee, 42x55 cm w świetle oprawy

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Baner na Grochowskiej, 2005

fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 55 x 41 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład :1/3

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragment podwórka przy ul. Koszykowej, 2005

fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 42,3 x 56,8 cm (w świetle passe-partout), 50 x 70 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład: 1/4

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Kolekcjonerzy, twarze i maski, 2004

olej, płótno, 40x30 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Amazonki i Heraklidzi, 2007 r.

grafika pigmentowa (GICLEE)/pianka EA 1, odbitka autorska LIMIT 2, 50 x 70 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Ceremonial Painting, 2005 r.

akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany monogramem wiązanym oraz podpisem
i datowany p. d.: `Krzysztof Pająk 2005`, na odwrocie:
`Krzysztof Pająk / "Ceremonial Painting" / 114 146 / akryl/płótno 2005`

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta, 2002

fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 40 x 60 cm;
sygn. i opisana ołówkiem u dołu odbitki oraz na odwrocie oprawy;
odbitka autorska, nakład: 1/1

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fragmenty miasta, 2002

fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 60 x 42,9 cm;
odbitka autorska, nakład: 1/1

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Słoneczny poranek w mieście, 2004

olej, płótno, rama skrzynka amerykańska, 60 x73 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Szczęśliwy Eden, 2005/2006

olej, płótno, 30x40 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Agamemmon i koń trojański, 2002

olej, płótno, 73x60 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Fabryka snów

olej na płótnie, 30 x 40 cm, 2004r.

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Pani Fortuna, 2002

olej, płótno,
64x53 cm

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)

Zielone miasto

olej na płótnie, 50 x 68 cm
sygn. p.d.: "K. Pająk/ PK"
na odwrocie opisy autorskie

liczba obiektów: 103