1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Zatopione miasto idealne (1994)

sygnowany, datowany p.d.
akwarela, papier
51x73.5 (w św.p-p)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Marta T, 1999, z cyklu Kobiety mojego życia

olej na płótnie, 20 x 12 cm
sygn.p.d.: "E.D. 99."

KRAKÓW 2004 r.

Akryl na płótnie
100 x 73 cm
Sygnowany p.d. - "E. DWURNIK 2004"
Obraz opisany na odwrocie, nr autorski IX 1205/3131

WARSZAWA - PLAC ZAMKOWY 2002 r.

Ołówek na papierze
37,5 x 56 cm
Napis autorski p.d. - "2002.W-WA.PL.ZAMKOWY E. DWURNIK" oraz pieczęć
Na odwrocie nr autorski 9814

Moskwa

olej, płótno
150 x 210 cm

Nadchodzi zagłada (1968)

sygnowany, datowany p.d.
litografia
59.5x44

Gdańsk

olej na płótnie
30x40 cm

Chrystus za miastem 1990

olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d.: E. DWURNIK 1990;
napis l.d.: CHRYSTUS ZA MIASTEM; na odwrocie napis autorski: 1990 / E. DWURNIK / CHRYSTUS ZA / MIASTEM / NR. IX.532-1537

Warszawa Wschodnia, 1966

olej, płótno,
81 x 100.7 cm
sygn. śr. d.: E DWURNIK II 66 W-WA WSCHODNIA na odwrocie l.g. do góry nogami: dla Tadeusza | 28.X.68 | Edward na p. żerdzi krosien: DWURNIK

KRAKÓW - RYNEK GŁÓWNY , 2003 r.

Tempera na kartonie
46 x 53 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - `e. Dwurnik / 2003"

WARSZAWA - KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE, 2003 r.

Ołówek na papierze 37,5 x 56 cm
Sygnowany p.d. - `e. Dwurnik"
Na odwrocie nr autorski 9808

WENECJA 2001 r.

Olej na płótnie 80,5 x 100 cm
Sygnowany p.d. - "E. Dwurnik 2001"
Obraz opisany na odwrocie, nr autorski IX 985 2680

Siemiatycze kościół parafialny i szpital 1982

olej, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.DWURNIK 1982, na odwrocie sygn., dat. i nr kat autorskiego LX-223-818

PLAC ZAMKOWY, 2001 r.

Olej na płótnie 99 x 130 cm
Sygnowany p.d. - "E. DWURNIK / 2001"

WARSZAWA - STARÓWKA OD STRONY WISŁY, 2003 r.

Akwarela, tempera na kartonie 46 x 55 cm
Sygnowany p.d. - "Nikifor. E. Dwurnik 2003"

Z cyklu Wiosna, Moje pracownie, 1968

litografia 5/6,
44x59 cm

Błękitna głowa Piłsudskiego 1991

olej, płótno, 101 x 74 cm; sygn. i dat. u dołu: 91/E.DWURNIK,
na odwrocie opisany i nr katalogu autorskiego 1680

Al. Ujazdowskie

akwarela, papier, 45 x 54 cm (w świetle passe – partout);
sygn. p.d.: W-wa 20.08.00 E. Dwurnik / Al. Ujazdowskie

Nowy Jork 2003

olej, płótno, 64,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2003 / E. DWURNIK

KRAKÓW, 2002 r.

Olej na płótnie 46 x 55 cm
Sygnowany p.d. - `e. Dwurnik / 2002"

liczba obiektów: 1062