1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

WARSZAWA - PLAC ZWYCIĘSTWA

1981 r.
Olej na płótnie 97 x 146 cm
Sygnowany p.d. - "1981. E. Dwurnik 729"

cena wywoławcza: Wykup abonament

Piaseczno k/ Warszawy 1978

olej, płótno, 150 x 210 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK / 1978 / LIPIEC-SIERPIŃ / NR 123,
na odwrocie nalepka autorska

Solidarność zwycięży (z cyklu "Robotnicy", 1980)

sygn. dat. p.d.
tusz, ołówek kredka collage
58x49

Czerwony czub, 1990

olej, płótno,
73 x 50 cm
sygnowany p.d.: E. DWURNIK; śr. d. tytuł namalowany na chodniku przed obeliskiem: CZERWONY CZUB; na odwr. śr. l.: E. DWURNIK | 1990 | [w ramce:] CZERWONY | CZUB | NR: IX. 544 [w ramce:] 1561

Plac Zamkowy, 2001

olej, płótno
114 x 146 cm

Bar "Saski" - Z cyklu Sportowcy 1972

olej, polimer, płótno, 146 x 114 cm; w p. d. nr kat. autorskiego: 16; sygn. i dat. na odwrocie, na nalepce ze pieczątką autorską (datacja autorska 28.10.1972 r.), nalepka wystawiennicza BWA Kraków - Galeria "Arkady"

"SIEDLCE", 1990

olej na płótnie, 101 x 73,5 cm , sygn. p.d. "E.DWURNIK 1990"
na odwrocie: "SIEDLCE" / 1990 E.DWURNIK / nr.IX.442/1420" oraz na krośnie pieczątka Galerii UCHER w Kolonii

Krakowskie Przedmieście 2001

olej, płótno 97 x 130 cm, sygn. i dat. p. d.: 2001 / E. DWURNIK

Hipnoza, 1985

sucha igła, 11/11, 34,5x22,8 cm, sygnowany p.d.

Staropolskie zaloty

nsygnowany
olej tektura
60x78.5

Kościół św. Aleksandra 1995

olej, płótno, 46 x 24; sygn. p. d. - E. DWURNIK

Krucha rzecz 1972

olej, płótno, 146 x 114 cm; sygn. i dat. p. d. - E. DWURNIK / 1972
Wyst.: Edward Dwurnik, Próba retrospektywy, Zachęta, Warszawa, wrzesień-październik 2001

Zurych, 1998

olej, płótno
150 x 150 cm

Zgierz 1978

olej, płótno, 146 x 47 cm; sygn. i dat. d. śr. - E. Dwurnik 1978

New York Brooklyn 2001

olej, płótno, 92 x 65 cm; sygn. i dat. u dołu - NY BROOKLYN - 2001 - E. WURNIK

Szczecinek 1990

olej, płótno,
146 x 97 cm;
sygn. i dat. p.d. - Dwurnik /1990

Nowy pomnik w Sejnach

olej, płótno,
97 x 146 cm
Sygnowany l.d.: SEJNY, p.d.: NOWY POMNIK W / SEJNACH / 1991. E. DWURNIK, na odwr. p.g.: 1991 / E. DWURNIK / "SEJNY" / NR: IX. 621. (w ramce:) 1697, tenże nr powtórzony l.g.

Chrystus za miastem

olej, płótno
sygn. l.d.: Chrystus za miastem; p.d.: E. Dwurnik 1990
wym.: 61 x 50 cm

Aleje Ujazdowskie 1997

olej, płótno, 89 x 130 cm,
sygn. i dat. p.d.- E. DWURNIK 1997

Droga 1966-1971, 1988

projekt plakatu do wystawy w Galerii Promocyjnej w Warszawie, technika mieszana, druk, ołówek, 64x48 cm

liczba obiektów: 1062