1 zł
2 600 000 zł

NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

AKT 1999 r.

Serigrafia na papierze
57 x 43 cm
Sygnowany p.d. - "J. Nowosielski 1999"
Nakład - 20/50

cena wywoławcza: Wykup abonament

AKT 1999 r.

Serigrafia na papierze
87 x 57 cm
Sygnowany p.d. - "Jerzy Nowosielski 1999"
Nakład - 18/60

BEZ TYTUŁU

Ołówek na papierze
38 x 28 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "J. Nowosielski"

Kompozycja pejzażowa

olej, płótno;
81 x 99 cm;
na odwrocie ołówkiem: R. 8.| Nowosielski J

Akt (1997)

sygnowany, datowany l.g.
serigrafia
100x70

Akt, 1999

serigrafia, papier
100 x 70 cm

Bez tytułu 1957

Praca posiada potwierdzenie autentyczności z 2000 roku , podpisane przez autora.

Kobieta na tle statku, 1947

tusz, akwarela, papier,
34.3 x 24.4 cm
sygn. oł. pionowo p.g.: J.NOWOSIELSKI 47

Gimnastyczka, 1955

gwasz, papier,
42.5 x 30.5 cm

Czarna cerkiew, 1984

olej, płótno,
sygn. na odwr. g.: Jerzy Nowosielski, niżej śr.: 1984
50 x 70 cm

Półakt tyłem, 1981

olej, płótno,
73 x 50.5 cm
sygn. na odwr. l.g.: JERZY Nowosielski 1981

Dziewczyna w kostiumie kąpielowym z lustrem, 1976

farby polimerowe, płótno,
sygn. na odwr. g.: "DZIEWCZYNA W KOSTIUMIE | KĄPIELOWYM Z LUSTREM" | 1976 | JERZY NOWOSIELSKI | 90 x 80 | POLIMERY, p.g. nalepka z wystawy: II Trienale Malarstwa i Grafiki "Nasz czas - metafora - tendencje", Łódź 1976, wypełniona przez autora pismem odręcznym90 x 80 cm

Portret męski 1946

olej, tektura, 35 x 27 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1946 niżej potwierdzenie autorstwa przez J. Nowosielskiego z dn. 9. X. 1992 r.

Pływaczka 1996

serigrafia barwna, papier, V/XV,
93 x 64 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.g.: Jerzy Nowosielski 96 V/XV

Kobieta przed lustrem 1996

94 x 63 (w świetle passe-partout);

Kobieta z lustrem (1999)

serigrafia
76.5x59
sygnowany, datowany p.d.

Kobiety na statku, 1981

olej, płótno
60 x 80 cm

Kompozycja, 1970

olej, płótno
100 x 80 cm

AKT Z MARTWĄ NATURĄ 1988 r.

Olej na płótnie 100 x 90 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jerzy Nowosielski 1988"

Pejzaż, 1987

olej, płótno 42 x 55 cm
sygn. na rewersie : JERZY NOWOSIELSKI /1987/

liczba obiektów: 1183