1 zł
2 600 000 zł

HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)

Dzieci z ptaszkiem

olej, płótno,
61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman

cena wywoławcza: Wykup abonament

Za chlebem

olej, tektura,
48 x 35 cm; sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1917
na odwrocie nalepka TPSP w Poznaniu

Chłopiec w ogrodzie, ok. 1910

olej, tektura,
35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann

Starzec i anioły

olej, tektura, 48,5 x 66cm
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman

SEN STARCA, l. 20. XX w.

olej na tekturze, 90 x 71 cm, sygnowany l.d. "Vlastimil Hofmann" na odwrocie podniszczona kartka "Antykwarni Abe Gutnajera" na ul. Mazowieckiej 16 w Warszawie.

Sztuka i furie, 1918

olej, tektura;
70,5 x 52,5 cm
sygn. p.g.: 1918/ Wlastimil Hofman
na odwrocie: dedykacja autorska: Kochanemu i wiernemu Jasiowi/ Wlastimil Hofman

AUTOPORTRET TUŁACZY, 1945

olej, płótno naklejone na tekturę
50 x 52 cm
sygnowany p.d.: Wlastimil | Hofman | Jaffa 1945

GŁÓWKA DZIEWCZYNKI, 1926

24 x 20 cm
sygnowany p.g.: Wlastimil Hofman 1926
Na odwrocie napis kredką: 4736

Starzec z przewodnikiem

olej, tektura,
71 x 96 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1923

Szkice aktu męskiego - postać leżąca

a) Ujęcie od tyłu
ołówek, papier,
21,2 x 26,7 cm (w świetle oprawy)
b) Ujęcie z boku
ołówek, papier,
26,7 x 19,7 cm (w świetle oprawy)

Ptaszek

rysunek piórkiem, papier,
16 x 27,5 cm,
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman Szklarska Poręba 1947

Dziewczynka z króliczkiem

olej, tektura,
71,5 x 62,5 cm,
sygnowany l.d.: Wlastimil Hofman, dat. 193(?)2

Anioł i starzec

olej/sklejka,
51 x 35 cm
sygnowany p. d.: `Wlastimil | Hofman`

Tryptyk - Nektar I, 1920 r.

olej/deska,
23,7 x 50,6 cm
kwatera prawa sygnowana i datowana l. g.: `Wlastimil Hofman Paryż 1920`
na odwrocie papierowa naklejka: `Autor W. hofman | Nektar I Tryptyk Rodzaj dzieła | Własność Stanisław Kotys Data nadesłania | Stanisława Gąsiewska`

Gęślarka

olej, tektura,
99 x 69 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1922

Autoportret

olej, tektura,
47,5 x 39 cm;
sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofmann

Dzieci z ptaszkiem

olej, płótno
61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman

Wędrowcy

olej, tektura
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1923

Autoportret

olej, sklejka
34 x 30 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / Jerozolima 1942

Portret kobiety

olej, sklejka
68,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Vlastimil / Hofmann / 1939

liczba obiektów: 1577