1 zł
2 600 000 zł

NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Akt, lata 50.

ołówek, papier
wymiary: 21x14 cm,
sygn. J.N. w lewym dolnym rogu

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOLEJKA W GÓRACH, 1972

olej, płótno,
46 x 55 cm
sygnowany na odwrocie d.: JERZY NOWOSIELSKI | 1972

Bez tytułu (Czarny akt), 1983

olej, płótno,
80 x 60 cm
sygnowany na odwr. l.g.: Jerzy Nowosielski | 1983, p.g. nieczyt. znak

PEJZAŻ, 1979 r.

Olej na płycie 20 x 30 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jerzy Nowosielski 1979"

Pejzaż miejski

olej, tektura, 24 x 35,5 cm, nie sygnowany i nie datowany,
dołączona ekspertyza Fundacji Nowosielskich

Akt na plaży

olej, płótno
72 x 59,7 cm

Portret kobiety, 1995

tusz, papier
40,2 x 30,3 cm

Pejzaż miejski (1944)

sygnowany dat. na odwrociu
olej sklejka
22.5x30.5

MONOGRAFIA DZIEWCZYNY, 1968 r.

Olej, płótno, 100 x 80 cm
Na odwrocie płótna napis: 1968 | JERZY NOWOSIELSKI
Na blejtramie nalepka: K.M.P. i K. "RUCH" WARSZAWA |
GALERIA WSPÓŁCZESNA| AUTOR JERZY NOWOSIELSKI|TYTUŁ Monografia dziewczyny|TECHNIKA ol pł |WYMIARY 100 x 80|
WYSTAWA 11. XII - 4 I 70 r "54"|ZFP "Ruch" zam. 895 n. 5000

KWADRAT

olej na desce, 23,3 x 24 cm, sygnowany na odwrocie "Jerzy Nowosielski"

Cerkiew 1974

olej, płótno, 44,6 x 56,2 cm cm; na odwrocie napis autorski: Zosi / VII 1974 / P. 23 / J. Nowosielski

Akt w lustrze 1980

olej, płótno, 33,4 x 27,2 cm; na odwrocie dedykacja autorska: Kochanemu Franciszkowi Bobuli / JERZY NOWOSIELSKI 1980

Akt, 1991

długopis, papier, 29 x 21 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d. (w pionie): Jerzy Nowosielski 1991

Martwa natura z butelką, 1951(na odwrociu Portret

olej, płótno,
50 x 60 cm
sygn. p.g.: J. Nowosielski, na ramie oł.: Jerzy Nowosielski 1951 r.
Portret kobiety, olej, płótno,
50 x 60 cm

Głowa kobieca

sygn. l.d.
tusz, papier
20.5x17

Akt, 1998

litografia, papier
70 x 50 cm

ZEJŚCIE ZE SCENY

1977 r.
Olej na płótnie 73 x 59,5 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jerzy Nowosielski 1977"

R - obiekt posiada cenę rezerwową

Portret kobiety (1980)

sygn. dat. l.d.
serigrafia
100x70

Akt (1997)

sygn. dat. l.g.
serigrafia
100x70

Pejzaż z architekturą, 1986

olej, płótno,
32 x 23 cm
sygnowany na odwr. l.d. sepiową farbą: J. NOWOSIELSKI, niżej zieloną: 26.IX.86.

liczba obiektów: 1183