1 zł
2 600 000 zł

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty

Akwarela, papier; 44,5 x 74,5 cm
Sygn. l.g. Grott

cena wywoławcza: Wykup abonament

GROTT Teodor (1884-1972)

Wnętrze salonu z kwiatami

akwarela, papier, 44 x 61 cm,
sygn. p.g.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

St. Tropez, 1917 r.

akwarela/papier, 29 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Teodor Grott St Tropez 917`

Estymacja: 6 000 - 8 000

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty we wzorzystym wazonie, 1961 r.

olej/płótno, 64 x 49,5 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Teod. Grott 1961`

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

GROTT Teodor (1884-1972)

Widok na zamek w Ojcowie, ok. 1905

olej, płótno, 100 x 48 cm;
sygn. p. d.: Mal. T. Grott
Młodzieńcza praca artysty.

GROTT Teodor (1884-1972)

Portret Leona Wyczółkowskiego, 1909

Litografia
wym.: 220 x 250 mm [plansza 240 x 360 mm]
sygn. oł. l.d.: Teod. Grott, 909.

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty

akwarela, technika mieszana, papier, tektura,
43 x 74 cm,
sygn. l.g.: Teod Grott (1)918

GROTT Teodor (1884-1972)

Chryzantemy

akwarela, papier,
53,5 x 35 cm,
sygn. p.d.: Teod Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Widok na Wawel i zakole Wisły

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

TULIPANY W WAZONIE

pastel na kartonie,
63,5 x 50,5 cm,
sygnowany l.d: "TeodGrott"

GROTT Teodor (1884-1972)

WIDOK WEZUWIUSZA

Akwarela, papier; 25 x 45 cm (w swietle oprawy)
Sygnowana l.d.: ?.ythere Plage | ...dor Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Rynek krakowski i kosciół NMP i Sukiennice

akwarela, papier,
67,5 x 52 cm,
sygn. p.d.: Teod Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Ukraina, 1910

Zespół 7 autolitografii z teki "Ukraina", 1910;
Kobieta w chuście, wym. pl.: 340 x 240 mm; sygn. oł. p.d.;
Chłop siedzący w polu, wym. pl.: 223 x 248 mm; sygn. oł. l.d.;
Przed kościołem, wym. pl.: 402 x 610 mm; sygn. oł. p.d.;
Pejzaż wiejski, wym.: 402 x 610 mm; sygn. oł. p.d.;
Krajobraz z wiejskim domem, wym.: 303 x 408 mm; sygn. pł. p.d.;
Jarmark I, wym.: 303 x 405 mm; sygn. oł. p.d.;
Jarmark II, wym.: 400 x 610 mm; sygn. oł. p.d.
Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, p. 224, s. 231.
Zachowana oryg. teka papierowa.

GROTT Teodor (1884-1972)

Park

akwarela/papier,
29 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Teod. Grott`

Estymacja: 6 000 - 8 000 zł

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty

olej/papier, 115 x 84 cm

GROTT Teodor (1884-1972)

RÓŻE W OKNIE Z WIDOKIEM NA WAWEL

olej, tektura,
50 x 69
sygn. l.d.: Teo Grott
Na odwrocie duży owalny stempel: MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW. BASZTOWA 11.

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty

akwarela, papier,
31x 24,5 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Widok na Wawel i zakole Wisły

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Ukraina, 1910

7 autolitografii z teki; Kobieta w chuście, wym. pl.: 340 x 240 mm; sygn. oł. p.d.; Chłop siedzący w polu, wym. pl.: 223 x 248 mm; sygn. oł. l.d.; Przed kościołem, wym. pl.: 402 x 610 mm; sygn. oł. p.d.; Pejzaż wiejski, wym.: 402 x 610 mm; sygn. oł. p.d.; Krajobraz z wiejskim domem, wym.: 303 x 408 mm; sygn. pł. p.d.; Jarmark I, wym.: 303 x 405 mm; sygn. oł. p.d.; Jarmark II, wym.: 400 x 610 mm; sygn. oł. p.d. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, p. 224, s. 231.

GROTT Teodor (1884-1972)

Krajobraz z wiejskim domem, 1909

Litografia; wym. pl.: 303 x 400 mm, sygn. pł. p.d.: Teod. Grott 909. Grafika z teki: "Ukraina". Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, p. 224, s. 231.

liczba obiektów: 234