MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Wnętrze z trzema lampionami, 2002
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
oraz opisany i datowany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tryptyk: I.Pustynia z demonem, II.Demon, III. Głucha trąba
trzy obrazy, olej, płótno,
100 x 80 cm, 100 x 74 cm, 90 x 70 cm;
sygn. p.d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 96,5 x 67 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 97,5 x 66,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 97 x 67 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 97,5 x 67 cm (w świetle passe - partout)
pastel, papier, 96,5 x 66,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 97 x 66 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 67 x 77,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 97,5 x 67 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
pastel, papier, 65 x 96 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p. bok: G. MORYCIŃSKI
olej, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
oraz opisany i datowany na odwrociu
Warsztat z plamami światła 2003
olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Pracownia z lampionem i postacią 2002
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Pracownia z zaśmieconą podłogą 1999
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Wnętrze z trzema lampionami 2002
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI