PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
Olej, płyta
64,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie karteczka z napisem niebieskim długopisem: Zdzisław
Przebindowski| "Wenecja Bydgoska" | olej
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHRYZANTEMY Z ARABSKź PISZCZAŁKź
Olej, płótno
62 x 43 cm
Na odwrocie karteczka z napisem niebieskim długopisem: Zdzisław Przebindowski| Chryzantemy z arabską piszczałką | olej, pł. 62 x 43 cm
olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. u dołu: Z. Przebindowski;
Na krośnie dwie nalepki: z TPSP w Krakowie - Wystawa na Śląsku oraz z aukcji 1968.
olej, płyta
62,5 x 52 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie nalepka autorska z tytułem Las K ...wic
olej, płótno,
70 x 50 cm;
olej, płótno,
78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Na odwrocie na krośnie nalepka autorska z opisem obrazu, na płotnie nr 14 . 67
olej, płótno, 93,5 x 63,5 cm
sygn. p.d.: Z Przebindowski
olej, płótno,
78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Na odwrocie na krośnie nalepka autorska z opisem obrazu, na płótnie nr 14 . 67
olej, płótno
78 x 58,5 cm; sygn. p. d: Z. Przebindowski
olej/płótno,
52 x 69,5 cm
sygnowany l. d.: `Z. Przebindowski`
Olej, tektura;
35,5 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Z. Przebindowski
olej, płótno, 98,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
na odwrocie nalepki z TPSP w Krakowie z nazwiskiem autora, techniką, tytułem obrazu
Olej, tektura; 25,5 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: Przebindowski
olej, płyta, 62 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem obrazu.
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany l. d.: Z. Przebindowski