1 zł
2 600 000 zł

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

11/96, 1996

relief, akryl, płyta pilśniowa
40 x 30,5 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1996 / 11/96 / 40 x 30,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

S - IV

Olej, płótno,
100 x 80 cm
sygn. na odwrocie "S - IV" 1970

Kompozycja 17/89, 1989

Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.

Kompozycja 6/85, 1985 38.

Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.

Bez tytułu, 2002 r.

relief, akryl/płyta,
100 x 100 cm,
sygn.

12/86, 1986

elementy reliefowe, akryl/płyta pilśniowa,
86 x 86 cm
sygn. na odwrocie: `Janusz ORBITOWSKI `
na odwrocie nalepka: `JESIENNE / KONFRONTACJE / Imię: JANUSZ / Nazwisko: ORBITOWSKI / Tytuł pracy: 12/86 / Technika: RELIEF, AKRYL / Wymiary: 85x85 / Rok powstanie: 1986 / Cena: 200.000`, opisy na odwrocie: `1986 / 12/86 / 85x85`

Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX wieku

olej na płótnie;
wym.: 58 x 72 cm;
sygn. l.d.: J. Orbitowski.

Kompozycja przestrzenna XI, 1968

olej, płyta pilśniowa, 78 x 76 cm
sygn. i dat. na odwrocie
JANUSZ ORBITOWSKI 1968 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XI/ 78 X 76

Bez tytułu, 2007 r.

technika własna/płótno, 50 x 40 cm, sygn.

2/87/06 (1987)

sygnowany dat. na odwrociu
relief,akryl,płyta, 75x60 cm

Kompozycja, 1991

piórko, tusz, papier, 49,8 x 40 cm;
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1991

S-IV, 1970 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `JANUSZ ORBITOWSKI 1970 / S-IV / 100 X 80`

Bez tytułu, 1996 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 40,5 x 30,5 cm
sygn., dat. i nr na odwrocie: `Janusz ORBITOWSKI 96 / 13/96` oraz dedykacja autorska z 2001 r.

Bez tytułu, 2006 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 73 x 54 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ` Janusz ORBITOWSKI 2006 / 11/06 / 73 x 54 cm`

Bez tytułu, 2006 r.

sygn. i dat. na odwrocie: ` Janusz ORBITOWSKI 2006 / 12/06 / 73 x 54 cm`

BEZ TYTULU, 1969

olej, plyta pilsniowa,
50 x 34.5 cm
sygnowany na odwrocie g.: Janusz ORBITOWSKI 1969 | 50 x 34,5 cm

Kompozycja 6/02, 2002

relief, wym.: 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Janusz Orbitowski 2002, 6/02.
Obraz prezentowano na wystawie Białe re.efy w muzeum w Chełmie Lubelskim (2002). Lit. Katalog ww. wystawy; okładka.

Bez tytułu, 1996 r.

rysunek tuszem, 50 x 40 cm, sygn.

17/89

sygnowany, datowany na odwrociu
technika własna, relief, pilśnia
60x42

Bez tytułu, 1989 r.

rysunek tuszem,
51 x 40,5 cm,
sygn.

liczba obiektów: 137