1 zł
2 600 000 zł

SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Butelki, 1997 r.

olej/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: `J. SIENICKI | 97`
opisany na odwrociu: `Jacek | SIENICKI | ol. pł. 1997 | BUTELKI.`

- kolekcja prywatna, Nowy Jork

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fioletowa, 1986

olej, płótno; 50 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1 I 86, JS. (wydrapane końcówką pędzla w mokrej farbie);
na odwrocie napis autorski: Jacek / Sienicki / "Fioletowa" / 1986 ol. pł.

Kominy, Dachy., 1996 r.

olej na płótnie, 48 x 39 cm, sygn.
Dar Pani Wandy Sienickiej.

Pejzaż, 1971 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
datowany (w warstwie farby) p.g.: `8 VII 1971`
sygnowany i datowany na odwrociu: `Sienicki Jacek 71.`

Fioletowa, 1986

olej, płótno;
50 x 72,5 cm;

Dachy szare, 1994

pastel, papier;
38 x 27,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: 94 / JACEK SIENICKI

Dachy szare, 1994 r.

gwasz, tusz/papier, 35 x 25 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jacek Sienicki 94 VIII`

Suche róże, 1996 r.

olej/płótno, 44 x 36 cm
sygnowany p.d.: `J.SIENICKI`
na odwrociu sygnowany i opisany: `Jacek | Sienicki | ,,Suche | róże`` | ol pł 1996`

Estymacja: 16 000 - 20 000

Dachy

olej na płótnie
33 x 46 cm

pastel, akwarela/papier, 40 x 32,5 cm
sygnowany p.g. ołówkiem: `J. Sienicki`

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

WNĘTRZE CZARNE - TRAGIZM POLSKI, 1982

olej na płótnie, 147 x 97 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "147 x 97 /WNĘTRZE /CZARNE /TRAGIZM POLSKI /JACEK SIENICKI /grunt - klej - gesso | ol. pł. 13-I-1982``

Butelki, 1985 r.

olej/płótno, 38 x 46 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `JACEK | SIENICKI | ol. pł. | 1985`

Estymacja: 28 000 - 35 000 zł

Bez tytułu, 1999 r.

olej/płótno, 33 x 46 cm, sygn.
Dar Pani Wandy Sienickiej.

Wnętrze ze sztalugą, 1973 r.

olej/płótno, 101 x 70,7 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JACEK | SIENICKI | MARZEC 1973 | "WNĘTRZE | ZE SZTALUGĄ"`

- Dom Aukcyjny Agra-Art
- kolekcja prywatna

Estymacja: 45 000 - 65 000 zł

Pracownia, 1999 r.

pastel/papier, 39 x 30 cm (w świetle passe-partout)
datowany i sygnowany p.d.: `99 | J.SIENICKI`

Estymacja: 5 500 - 7 500 zł

Mięso, 1996 r.

olej/płótno, 50 x 42 cm
sygnowany i datowany p.g.: `SIENICKI | 96`

Estymacja: 27 000 - 35 000 zł

Garnki

Technika: olej/płótno
Wymiary: 54x37 cm
Sygnatura: p.g.: JS 92 i na odwrocie
Data powstania: 1992 r.

Butelki (1985)

sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno, 38x46 cm

Kwitnący oset

olej, płótno: 79,5 x 59,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: J. SIENICKI | 95

WNĘTRZE GEOMETRYCZNE, 1982

olej na płótnie, 160 x 110 cm,
sygnowany na odwocie "Sienicki/Jacek 82"

liczba obiektów: 239