1 zł
2 600 000 zł

RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)

Stabat Mater, 1990/91

olej, płótno, 140 x 120 cm; sygn. p.d.; na odwrocie napisy autorskie: ST. RODZIŃSKI / 1990/91 / STABAT MATER

cena wywoławcza: Wykup abonament

Poległy

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. i tyt. na odwrociu: `POLEGŁY / STANISŁAW / RODZIŃSKI / KRAKÓW`

KRAJOBRAZ, 1978

Olej, płótno; 100 x 80 cm
Na odwrocie napis: ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ | 1978

Poległy

olej/płótno, 60 x 79 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: `POLEGŁY /
STANISŁAW / RODZIŃSKI / KRAKÓW`

KRAJOBRAZ, 1978

Olej, płótno; 100 x 80 cm

ZIELONE NIEBO, 2001

olej, płótno,
73 x 92 cm
Na odwrocie na płótnie napis: ST.RODZIŃSKI | ZIELONE | NIEBO | 2001

Wiosna, 2006 r.

gwasz, 42 x 57,6 cm, sygn.

Kompozycja we wnętrzu, 1960 r.

olej/płótno, 98 x 69 cm
sygn. p. d.: Rodziński
na odwrocie napis na blejtramie: R 60 RODZIN

Wspomnienie z Chartres

olej/ płótno, 100 x 81 cm, 2005
Rodziński Stanisław - ur. 1940. Prof. Rektor w latach 1996 - 2002. Prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.

Różowa chmura

olej, płótno, 80 x 100 cm; na odwrocie
napis autorski: Stanisław / Rodziński /
Różowa Chmura / 100 x 80

Śmierć malarza III - Homage a Van Gogh,

olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. na odwrocie z datą 1993

Krajobraz alpejski

pastel, 36 x 48 cm, 2003r.

Światło

gwasz, 30 x 42 cm, 1998 r.

Z Tyrolu I, 1996 r.

akwarela, pastel, 60 x 47 cm, sygn.

Kompozycja we wnętrzu

olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p.d.: Rodziński

Stolik w pracowni z górą farby (1991-94)

sygnowany, datowany na odwrociu
olej, płótno
90x70

Pejzaż, 1999

gwasz, papier, 20 x 29 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: St. Rodziński 99

Osiołek

sygnowany na odwrociu inicjałami
olej, płótno
28.2x20

Stodoła i drzewo, 2004 r.

pastel,
32,5 x 45 cm,
sygn.

liczba obiektów: 136