1 zł
2 600 000 zł

KOCHANOWSKI Roman Kazimierz (1857 Kraków - 1945 Freising, Bawaria)

PEJZAŻ Z CZERWONYM DACHEM

olej/płótno naklejone na deskę, 22,5 x 13,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

W OBEJŚCIU

olej na tekturze, 17 x 12 cm
w świetle ramy,
sygnowany p.d. "R.Kochanowski"

STAW

olej na desce, 11,5 x 14 cm,
sygnowany l.d. "R.Kochanowski"

ZIMA NAD RZEKĄ

olej na tekturze naklejonej
na płytę, 19,5 x 16,5 cm,
na odwrocie okrągła pieczęć "Kochanowski Nachlass II"

PEJZAŻ JESIENNY

olej, tektura,
22 x 14 (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: R Kochanowski

PEJZAŻ Z ŻERDZIAMI, ok. 1890

olej, płótno,
13.5 x 27.5
l.d.: R K

ZIELONY PEJZAŻ, ok. 1890

olej, płótno,
14.5 x 30
l.d.: R. Kochanowski 17/8

PEJZAŻ Z POSTACIĄ

olej/deska,
14 x 18 cm
sygnowany l. d.: "Kochanowski"

PEJZAŻ Z DROGź I DRZEWAMI ZA PŁOTEM, 1876

olej na tekturze,
27 x 37 cm,
sygnowany l.d. "RK 76.",
na odwrocie kolekcjonerska kartka XIX-wieczna z informacjami o artyście.

W CIENISTYM SADZIE, ok. 1900

olej, płótno, 9.5 x 17 cm
sygnowany l.d. R. Kochanowski

ZIELONY PEJZAŻ, 5 IV 1895

olej, płótno,
32 x 46 cm
datowany l.d. (data wydrapana w mokrej farbie): 5/4 895

PEJZAŻ O ZMIERZCHU

olej/tektura,
22 x 26 cm
sygnowany l. d.: `R. Kochanowski`

STUDIUM DZIEWCZYNY

olej/tektura, 40,5 x 30 cm
sygnowany p. d.: `R. K.`

PEJZAŻ

olej/tektura, 14 x 20,5 cm
sygnowany l. d.: `Kochanowski`

KRAJOBRAZ O ZMIERZCHU, ok. 1930

olej, karton
12.4 x 17.5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: R KOCHANOWSKI

PEJZAŻ WIEJSKI

olej, tektura
12.5 x 16 cm
sygnowany p.d.: R Kochanowski

Pejzaż z pasącym się bydłem

węgiel, papier
18,5 x 23,5 cm
sygn. l.d.: R. K.

Wiejska zagroda

olej, tektura
15,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: R. Kochanowski

Na skraju lasu

Olej, karton naklejony na deskę
10,4 x 17,7 cm,
sygn. p.d.: R. Kochanowski

Łąka o zmierzchu

węgiel, biała kredka, papier,
27,3 x 21 cm; sygn. l. d.: R.Kochanowski

liczba obiektów: 290