1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

DZIENNIK C/ 5X- 25X 2012 [24 w kółku]

materiał: OŁÓWEK KARTON
wymiar: 32x22,5 cm w świetle ramy
rok: 2012

cena wywoławcza: Wykup abonament

RĄCZY JELEŃ z cyklu Powrót do Lascaux, 2012

olej na płótnie,70 x 130 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Włodzimierz Pawlak /Powrót do Lascaux /'130 x 70 /2012"

Siedemnasta, siedemnasta piętnaście, 2011 r.

olej/płótno, 110 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

Bez tytułu, 1999 r.

gwasz, papier, 28 x 20 cm
sygn. na odwrocie: Włodzimierz Pawlak 1999
komplet 5 prac
Kolekcja Pakoska

Dziennik C, 1998 r.

ołówek, tektura, 32 x 22,5 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK /DZIENNIK C/I 24 II-3 III I/96 [w kółku]/1998; Pochodzenie:
Kolekcja Pakoska

Obraz warstwowy, 2009 r.

olej, płótno, 40 × 60 cm
napis na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/OBRAZ WARSTWOWY/ 40 × 60/2009
Opisany i reprodukowany:
Kolekcja Pakoska. Sztuka Polska, (oprac.) Anna Kroplewska-Gajewska, katalog wystawy Muzeum Okręgowe w Toruniu 26 kwietnia - 1 września 2013, Toruń 2013, s. 148

Partytura do baletu Sokrates, 2004 r.

olej/płótno, 55 x 100,5 cm
opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | PARTYTURA DO BALETU SOKRATES | XXXXI | 55 X 100,5 | 2004`

Rysunek wielowarstwowy, 2004

ołówek, papier; 21 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis l. d. (ołówkiem):
WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK WIELOWARSTWOWY / 31. XII. 2004 / KORYTóW "A"

Przestrzeń logiczna obrazu, 2011 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
opisany i datowany na odwrociu: `WŁODZIMIERZ PAWLAK | PRZESTRZEŃ LOGICZNA OBRAZU | 150 x 150 | 2011`

Estymacja: 35 000 - 45 000

Idol, 1998

technika własna,
wys. 15,5 cm;
sygn. na spodzie W.PAWLAK / 29 III 1998 / IDOL

Rysunek wielowarstwowy A, 2005

ołówek, papier;
21 x 31,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK oraz napis autorski: RYSUNEK WIELOWARSTWOWY A/ 01.I.2005/KORYTÓW "A"

Notatka o sztuce, 1999

olej, płótno; 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie WŁODZIMIERZ PAWLAK/ NOTATKA O SZTUCE/ NR 72/ 33X24/1999.

Estymacja: 11000 - 14000 PLN

Dziennik nr 112 D, 2000

olej, płótno; 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK NR 112 D/ 33X24/ 2000.

Estymacja: 11000 - 14000 PLN

Stary młyn, 2011 r.

olej/płótno, 110 x 135 cm
sygnowany i datowany na odwrociu

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

NOTATKA O SZTUCE NR 384, 2004

olej na płótnie, 33 x 24 cm, sygnowany na odwrocie "WŁODZIMIERZ PAWLAK /NOTATKA O SZTUCE /NR 384 /2004"

NOTATKA O SZTUCE NR 61, 1998

olej na płótnie, 33 x 24 cm, sygnowany na odwrocie "WŁODZIMIERZ PAWLAK /NOTATKA O SZTUCE /NR 61 /1998"

liczba obiektów: 212