1 zł
2 600 000 zł

MIANOWSKI Lucjan (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)

Dwie kompozycje, Paryż 1963

dwie litografie;
wym. 205 x 125 mm oraz 205 x 150 mm (na planszy 285 x 385 mm),
sygn. p.d.: Lucien Mianowski 63, l.d.: epreuve dartiste.
Wokół kompozycji życzenia świąteczne i noworoczne dla S. Wójtowicza, J. Panka i innych.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Most, 1988 r.

litografia, e/a, 61 x 43 cm, sygn.
Dar Galerii Pod Rejentem.

Droga II, 1983

druk offsetowy, papier, 39,5 x 46 cm (odbitka), 49 x 58 cm (arkusz); opisany ołówkiem u dołu: 8/47 "Droga II" Lucjan Mianowski

Urzędnik II, 1961

litografia barwna; wym.: 490 x 350 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 61, odbitka autorska 10/15.

Fonitionnaire, 1961

litografia; wym.: 570 x 390 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 61, odbitka autorska 7/15.

Cathedrale-ville, 1960

litografia barwna; wym.: 600 x 390 mm; sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 60, odbitka autorska.

Pejzaż księżycowy 1964, 1983 r.

litografia/papier, 42,5 x 58,5 cm
sygn. i dat. p. d.: `Lucjan Mianowski 83`, nr i tytuł l. d.: `6/37 "Pejzaż księżycowy 1964"

Akt we wnętrzu, 1974 r.

litografia/papier, 81 x 51 cm
sygn. i dat. p. d.: `Lucjan Mianowski 74`, tytuł śr. d.: "Akt we wnętrzu" oraz nieczytelny napis l. d.

Katedra V, 1961 r.

linoryt, e/a, 62 x 49,5 cm, sygn.

Status artysty B, 1993 r.

linoryt, e/a, 47,5 x 49,5 cm, sygn.

Bird, 2000

litografia, papier,
52,5 x 34 cm(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lucjan Mianowski 2000,
w l.d.: EA, śr.d.: ?Bird?(ołówkiem)

Nocny pejzaż, 1964

litografia, papier, 44,5 x 60 cm (odcisk kamienia); 55 x 69 cm
(w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.: Lucjan Mianowski 64 (ołówkiem); odbitka numerowana l.d.: 91/360

Nocny pejzaż, 1964

litografia, papier, 44,5 x 60 cm (odcisk kamienia);
55 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Lucjan Mianowski 64 (ołówkiem);
odbitka numerowana l.d.: 91/360

litografia 8/37, 42,5 x 59 cm, sygn.

Ptak, 1965

tech. mieszana, akwarela, tusz, papier,
wymiary: 64 x 51 cm,
sygn. p.d.: Lucjan Mianowski 65.

Ziemia XVI

1962
litografia
35x65cm

Czarne wnętrze, 1958

tech. mieszana, olej, collage na blasze aluminiowej,
48,5 x 55,5 cm,
sygn. p.d.: Lucjan Mianowski 58

Słowiański kicz, 1987 r.

litografia/papier,
62 x 49 cm,
sygn.

Mieszkanie 1959

tech. mieszana, collage, wym.: 52 x 72 cm,
sygn. p.d.: Lucjan Mianowski

liczba obiektów: 136