1 zł
2 600 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z kołami

sygn. p.śr.
technika własna, sklejka
48.5x48.5

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUNKA Lech (1920-1978)

Tryptyk ekspresjonistyczny

olej, płótno naklejone na płytę;
109,5 x 59,5 (wymiary części bocznych),
110 x 121 cm (wymiar części środkowej);
sygn. na środkowej części p. d: L.Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Polska kompozycja, 1968

technika mieszana; środkowa część na płótnie, boczne części na desce,
wymiar całości: 113 x 129,5 cm (z autorską ramą);
na odwrocie malowane białe koła z wpisanymi napisami autorskimi: SR (w kole) POLSKA / GóRA / 1968 / KOMPOZYCJA / TECHNIKA MIESZ. / FORMAT 130 x 110 / LECH / KUNKA / ŁóDŹ / BUCZKA 34; oraz nalepka wystawowa Związku Polskich Artystów Plastyków Zarząd Oddziału Bielsko-Biała, VII Ogólnopolska Wystawa - Jesień Bielska, z autorem, wymiarami i tytułem obrazu: Polska kompozycja.

KUNKA Lech (1920-1978)

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 70,5 x 55 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Lech Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.d.
technika własna
99x54 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja (1968)

sygn. dat. l.d.
technika własna, pilśnia
74x44 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Murzynka, 1956

tech. mieszana, płyta pilśniowa; 101 x 121 cm
sygn. u dołu: 56 L. Kunka

KUNKA Lech (1920-1978)

Martwa natura z rybami, 1954

olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka
na odwrocie napisy autorskie: LECH KUNKA "M.N. RYBY" - 1954 r.

KUNKA Lech (1920-1978)

Egzotyczny motyl (1971)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x110 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z kołami

sygn. p.d.
technika własna
89x67.5 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.d.
collage, olej, tempera, papier
40x58 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

olej, tektura;
26,5 x 20,5 cm;
na odwrocie naklejka z CENTRALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNEGO w Łodzi z dopisanym odręcznie numerem 35
Obraz był na wystawie czasowej w Muzeum Miasta Łodzi: Wystawa czasowa: " Lech Kunka (1920 Pabianice - 1978 Łódź). Wystawa w 35. rocznicę śmierci artysty"

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. śr.d.
technika własna, pilśnia
122x60 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.d.
technika własna, sklejka
95x54 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. l.d.
technika własna, sklejka
91x53 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Struktury skał/Złoty potok, 1975 r.

akryl, płótno, 100 × 70 cm
sygn. i dat. u dołu: Złoty Potok L Kunka 75 r. wrzesień
na odwrocie nalepka autorska oraz napis: KATOWICE.76/"STRUKTURY SKAŁ"/WYMIAR 110 X 75./TECHNIKA AKRYLOWA/LECH KUNKA/UL. BUCZKA 34 M 11/90-220. ŁÓDŹ, ↑ GÓRA

Estymacja: 22 000 - 26 000 zł

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja z kołami (1973)

sygn. dat. l.d.
technika własna, płótno
95x72

KUNKA Lech (1920-1978)

Układ 3X0

sygn. na odwrociu
tempera, pilśnia
100x60

KUNKA Lech (1920-1978)

sygn. p.d.
technika własna, pilśnia
111x41.5 cm

KUNKA Lech (1920-1978)

Kompozycja, 1968 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L Kunka 68.`
opisany na odwrociu: `POLSKA | LECH KUNKA | `KOMPOZYCJA` | TECHNIKA AKRYL. | WYMIARY 120 x 100 | ŁÓDŹ BUCZKA 34`

Estymacja: 7 000 - 9 000 zł

liczba obiektów: 277