1 zł
2 600 000 zł

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Głowa

technika mieszana, tektura; 77 x 34 cm;
sygn. p. d.: monogram oraz data: 1926
na odwrocie dedykacja okolicznościowa 1927 roku

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż leśny

olej, płótno; 81,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie/ 43 ?

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż z drzewami

olej, płótno; 80 x 60 cm
sygn. l. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Nad Motławą

olej, na płótno; 89 x 116 cm

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Scena uliczna

olej, tektura, 46,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MV;
na odwrocie okrągły stempel i nalepka z zakładu ramiarskiego z Belgradu

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Za płotem, 1941

olej, płótno; 35 x 39,5 cm
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie 1941

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Autoportret artysty

olej na płótnie naciągnięte na płytę pilśniową; 72,4 x 53,5 cm

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Modlący się Żyd

olej, tektura; 29 x 24 cm;
sygn. przy prawej krawędzi na dole (słaboczytelnie)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Bitwa pod Austerlitz

olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E umieszczonym wokół znaku krzyża, poniżej napis ROUEN.
Kopia obrazu Francois Gerarda (1770-1837) z 1810 roku, znajdującego się obecnie w Musee de Trianon w Wersalu.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Bitwa pod Austerlitz

olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E umieszczonym wokół znaku krzyża,
poniżej napis ROUEN.
Kopia obrazu François Gerarda (1770-1837) z 1810 roku, znajdującego się obecnie w Musée de Trianon w Wersalu.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Nimfa z pasterzem

olej, tektura, 46,5 x 60 cm;
na odwrocie napis: Titianus Vecelli / pinx. Fuchs
Kopia obrazu Tycjana z ok. 1570-1575 znajdującego się obecnie w Kunsthistorisches Museum w Wiedniu.

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż ze śluzą

olej, płyta, 20 × 16,8 cm w świetle ramy
niesygnowany

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Słoneczniki

olej, płótno, 70 × 50 cm
sygn. l. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Strumień w lesie

olej, płótno, 34 × 40 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Uliczka

akwarela, papier, 40 × 26,5 cm
w świetle passe-partout

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Portret kobiety, 1935

ołówek, papier;
33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d: 1935/ nieczytelny podpis

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Krakowianin na tle Wawelu

olej, tektura; 27 x 31, 5 cm (w świetle oprawy)

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Plac św. Marka w Wenecji z widokiem na Bazylikę

akwarela, papier; 14,5x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
na odwrocie nalepka z pracowni ramiarskiej

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Chałupy wiejskie, XX w.

olej, karton; 19,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)

liczba obiektów: 147