1 zł
2 600 000 zł
/7

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

17/89

technika własna,
płyta 61 x 40 cm
opis tył: Janusz ORBITOWSKI / 17/89 / 61 x 40 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA XIII, 1968 r.

Akryl na płycie 80 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1968"

bez tytułu, 1999

relief/tektura, sklejka, drewno,
33,5 x 33,5 cm

17/02 (2002)

sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
50x40

7/74, 1974

collage, olej, płyta pilśniowa,
100 x 100 cm
sygn. na odwr. l.g.: JANUSZ ORBITOWSKI 1974 | "7/74" 100 X 100 CM, l.d. nalepka z wystawy: 17 Contemporary Artists from Poland, Albright-Knox Art Gallery, Buffalo 26 IX - 31 X 1976

S-III, 1970 r.

Akryl na płótnie 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1970"

S-II, 1970 r.

Akryl na płótnie 90 x 70 cm
Sygnowanyna odwrocie- "Janusz Orbitowski 1970"

BEZ TYTUŁU, 1969

olej, płyta pilśniowa,
50 x 34.5 cm
sygnowany na odwrocie g.: Janusz ORBITOWSKI 1969 | 50 x 34,5 cm

Relief R-12

akryl, płyta pilśniowa,
76 x 57 cm
sygnowany na odwrocie na ramie u góry: JANUSZ ORBITOWSKI 1970 | R-12 80 x 60

Kompozycja (1969)

sygnowany, datowany na odwrociu
technika własna, pilśnia
wymiary: 50x34.5

RELIEF 23/02, 2002 r.

Płyta pilśniowa, tektura, płótno, akryl 50 x 40 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 2002"

11/92

1992 r.
Relief
Akryl na tekturze 80 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1992"

Z CYKLU "ŚLADY" 1997 r.

Akryl na kartonie 100 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "Janusz Orbitowski 1997"

RELIEF 12/96

1996 r.
Akryl na płótnie naklejonym na płytę, tektura 40 x 30 cm
Sygnowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1996"

RELIEF 11/96

1996 r.
Akryl na płótnie naklejonym na płytę, tektura 40 x 30,5 cm

BEZ TYTUŁU

1955 r.
Tusz na papierze 50 x 40 cm
Sygnowany p.d. - "Janusz Orbitowski 1995"

Z CYKLU ŚLADY 15/97

1997 r.
Akryl na płótnie 110 x 80 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie - "Janusz Orbitowski 1997"

/7
liczba obiektów: 137