1 zł
2 600 000 zł
/7

HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)

Scena fantastyczna, 19 VIII 1975

pastel, karton,
30 x 42 cm
sygn. p.d.: ah [monogram wiązany] | 19 VIII |1975 [całość w owalnej ramce]

cena wywoławcza: Wykup abonament

Adam i Ewa

kredka, papier, 48,5 x 33,5 cm
sygn. p. d., dat. (19)68

Arystoteles i Philis, 3 IV 1970

pastel, papier,
45.7 x 36.4 cm
sygnowany p.d.: ah [monogram wiązany] | 3 IV | 1970 [całość w owalnej ramce], napis oł. na odwrocie oprawy l.g.: Adam Hoffmann | "Arystoteles i Philis" | 1970

Ludzie-dinozaury, 7 VII 1973

kredka czarna, tusz pędzel, papier krem.,
49.5 x 34 cm
sygnowana p.d.: ah [monogram wiązany] | 7 VII | 1973 [całość w owalnej ramce]

Portret, lata 60-te.

olej na płótnie,
wymiary: 61 x 61 cm, nie
sygn.
Na odwrocie: naklejka TPSP, pieczątka: "przyjęty T.P.S.P"; naklejka autorska z adresem artysty.

NAD WODĄ, 27 VIII 1969

pastel, karton,
71 x 49 cm
sygnowany p.d.: ah [monogram wiązany] 27/VIII 69 [całość w owalnej ramce]

BEZ TYTUŁU (ŚPIĄCY I KARLICA), 7 XI 1970

pastel, karton,
36.2 x 50.5 cm
sygnowany białym pastelem p.d.: ah | 7 XI | 1970 [w owalnej ramce]

NAD WODĄ

1968 r.
Akwarela, kredka na papierze 50 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "ah / 18 IX / 1968"
Obraz opisany na odwrocie

Żaba, 1968

ołówek na kartonie, 37,7 x 50 cm
sygnowany p.d.: AH 31/I. 68."
l.d. dedykacja: "Drogiemu Józefowi Gielniakowi/ z podziwem dla jego twórczości Adam Hoffmann 15. III 68."

Kobieta i myśliciel, 1968

ołówek na kartonie, 50 x 35,1 cm
sygnowany p.d.: "AH. 15/I. 68."
l.d. dedyk.: "Jackowi Adam 4. II 68"

/7
liczba obiektów: 130