1 zł
2 600 000 zł

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret mężczyzny, po 1920

olej, tektura,
66 x 26 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret pani w białej sukni, ok. 1905

olej, tektura,
66 x 50.5 cm
sygnowany p.g.: Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Wnętrze pracowni, ok.1896

olej, tektura
54,5 x 73 cm

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret kobiety

olej na sklejce, 68 x 40,5 cm; sygn. l.d.: Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Martwa natura z japońską figurką, 1923-1928

olej, tektura,
43 x 55.5 cm
sygnowany ołówkiem l.g.: Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret siostry z czerwoną parasolką, 1886

olej, płótno,
88 x 60 cm
sygnowany p.d.: Olga Boznańska. [...].| 86.

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Pani w białej sukni, 1907

olej, tektura 41,5 × 28,3
sygnowany u góry po lewej: "Olga Boznanska 1907"

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret malarza Bernarda Harrisona

olej, tektura 74,5 × 85,5
sygnowany u góry po prawej: "Olga Boznanska"

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

PORTRET FRANCISZKA SIEDLECKIEGO, 1896

olej , płótno, 121, 5 x 89, 5 cm; sygnowany u góry z prawej: Olga Boznańska 96

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

PRZED WEJŚCIEM DO DOMU

olej na tekturze, 45,5 x 33 cm, sygnowany p.d. "Olga Boznańska"
Ekspertyza Barbary Małkiewicz z Muz. Narodowego w Krakowie.

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret mężczyzny z papierosem, ok. 1922

olej, tektura, 41,5 x 51,5 cm; sygn. l.g.: Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

PORTRET MĘŻCZYZNY, 1900 - 1905 r.

Olej, tektura, 74 x 60,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

"BIAŁE RÓŻE W WAZONIE

olej na tekturze,
24,2 x 14,3 cm
sygn. p.g. "Olga Boznańska"

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret kobiety

olej na tekturze, 50 x 35 cm
sygnowany l.g.: "Olga Boznańska"

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret kobiety w białym nakryciu głowy

olej, tektura, 50,5 x 33 cm;
sygn. p.g. - ... (nieczytelna dedykacja) / Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Błękitny wazon

olej, tektura,
32.8 x 23.8 cm
owany p.d.: Olga Boznańs..
Na odwrocie autorski (?) napis ołówkiem: 1.95 Olga Boznańska

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

olej, tektura 74,5 x 85,5
sygnowany u góry po prawej: "Olga Boznańska"

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

Portret mężczyzny, ok.1910

olej, tektura
77,5 x 53,5 cm

BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)

PORTRET MĘŻCZYZNY, 1900-1905 r.

Olej, tektura; 74 x 60,5 cm
Sygn. p.d: Olga Boznańska

liczba obiektów: 145