PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
akwarela, papier, 31 × 28,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Podsadecki
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, papier, 20 × 28,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Podsadecki oraz dat. l. d.: -5.5.964.
czarna kredka,
papier, 25 × 29 cm
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: 1.09.1964.-Podsadecki
tusz lawowany, papier, 23 × 32,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 29.9.63 - Podsadecki
akwarela, karton;41,5 x 53,5 cm;
sygn. p.d.: VI-1960-PODSADECKI (ołówkiem);
dedykacja l.d.: ROBERTOWI / NA IMIENINY - 1960 - (ołówkiem)
piórko, tusz sepiowy, lawowanie, papier jasnokremowy; 19 x 20 cm;
sygn.l.g.: PODSADECKI (podkreślone)/29-XI-1956;
na odwrocie szkic postaci, dziewczyny, kosza z owocami (piórko, tusz)
gwasz lub farby do malowania na szkle, farba złota, szkło; 19 x 15 cm
Pola - Witkowice pod Krakowem, 1953
olej, sklejka; 51 x 65cm;
sygn.p.d.: K. PODSADECKI-1953;
na odwrocie opis autorski: 1953/65 x 51/PODSADECKI KAZIMIERZ/"POLA"/1953/TEMPERA OLEJNA; oraz (WITKOWICE pod KRAKOWEM)/1953
kredka, papier, 47,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI / 14.2.1967
para prac: praca na szkle wraz z projektem na papierze
1. Szkło: 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PK 1966
2. Papier: ołówek, gwasz, 41,5 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: KP / 20 XII 1965
tusz lawowany na papierze, 24 x 33,5 cm, sygnowany ołówkiem p. g. "Podsadecki" i datowany "28. 9. 963".
akwarela na podrysowaniu niebieską kredką, papier;
19,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI
olej, tektura, 41,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI; data p. d.: VII.1958-
piórko, tusz sepiowy,papier; 20,5 x 27cm
sygn. P.d.: Podsadecki (podkreślone), napis autorski l.d.: Benozzo Gozzoli
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23,4 x 29,5cm
sygn.l.d.: K.P; na odwrocie napis autorski: WRZ.1969 (długopis czarny)
Olej, sklejka; wym.: 39 x 27 cm; sygn. p.d.: Podsadecki, l.d. data.
ołówek, papier; 21,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI 937
ołówek, papier; 22 x 27 cm (w świetle oprawy);