1 zł
2 600 000 zł

ORDA Napoleon (1807-1883)

Dubiecko nad Sanem, 1880

litografia na tincie z "Albumu widoków przedstawiających miejsca hist. Królestwa Galicji i ziem krakowskich", seria VI, 1880, 20,5 x 29 cm
sygn. l.d.: Rys. z natury Napoleon Orda; p.d.: Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ORDA Napoleon (1807-1883)

Lwów nad rzeką Pełtwią, 1880

ORDA Napoleon (1807-1883)

Zator, 1880

ORDA Napoleon (1807-1883)

Trębowla nad rzeką Gniezną, 1880

ORDA Napoleon (1807-1883)

Odrzykoń niedaleko rzeki Wisłoki, 1880

ORDA Napoleon (1807-1883)

Olesko nad źródłami Styru, 1880

sygn. l.d.: Rys. z natury Napoleon Orda; p.d.: Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie

ORDA Napoleon (1807-1883)

Łańcut niedaleko rzeki Wisłoki (1880)

z "Albumu widoków przedstawiających miejsca historyczne Królestwa Galicyi i Ziem Krakowskich" litografowanych w Zakładzie Maksymiliana Fajansa (1827-1890)
sygn. na kamieniu p.l.d., litografia, tinta, 19.5x28.8 cm

ORDA Napoleon (1807-1883)

GOŁUCHÓW/KSIĘSTWO POZNAŃSKIE

litografia, 20 x 28 cm, wymiary arkusza 31,4 x 44,8 cm,
sygnowana pod płytą l.d. "Rys. z natury Napoleon Orda",
p.d. "Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie"

ORDA Napoleon (1807-1883)

MOGILNO/KSIĘSTWO POZNAŃSKIE

sygnowana pod płytą l.d.: "Rys. z natury Napoleon Orda",
p.d.: "Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie"

ORDA Napoleon (1807-1883)

Podhorce

litografia tonowana; wym. pl.: 290 x 420 mm. Grafika z serii VI "Galicja".

ORDA Napoleon (1807-1883)

PIOTROWIN NAD WISŁĄ / Gubernia Lubelska, 1882/83

litografia,
19,5 x 28,8 cm (wym. arkusza: 32 x 44,5 cm),
sygnowana pod płytą l.d. "Rys: z natury Napoleon Orda.", p.d. "Lit. w Lit: M. Fajansa w Warszawie.",
rdzawe plamki

ORDA Napoleon (1807-1883)

PŁOWCE / Gubernia Warszawska, 1882/83

litografia, 19,2 x 28,3 cm
(wym. arkusza: 31,4 x 44,8 cm),
rdzawe plamki

ORDA Napoleon (1807-1883)

LUBLIN NAD RZEKĄ BYSTRZYCĄ / Gubernia Lubelska, 1882/83

litografia, 28,4 x 20 cm (wym. arkusza: 45 x 31,4 cm),
sygnowana pod płytą l.d. "Rys: z natury Napoleon Orda.",
p.d. "Lit. w Lit: M. Fajansa w Warszawie.",
nieliczne zaplamienia, przedarcia przy dolnym brzegu

ORDA Napoleon (1807-1883)

IŁŻA NAD RZEKĄ IŁŻĄ / Gubernia Radomska, 1882/83

litografia, 19,4 x 28,3 cm (wym. arkusza: 31,4 x 45 cm),
p.d. "Lit. w Lit: M. Fajansa w Warszawie", nieliczne zaplamienia

ORDA Napoleon (1807-1883)

ŚW. KRZYŻ (ŁYSA GÓRA) / Gubernia Radomska, 1882/83

litografia, 19,1 x 28,5 cm
(wym. arkusza: 31,6 x 45,1 cm),
sygnowana pod płytą l.d. "Rys: z natury Napoleon Orda.", p.d. "Lit. w Lit: M. Fajansa w Warszawie.", nieliczne zaplamienia

ORDA Napoleon (1807-1883)

Antoniny

litografia tonowana, wym. planszy: 295 x 420 mm. Grafika z: Napoleon Orda, Album widoków Polski, 1873-1883, seria I, poz. 24. Grafika po konserwacji.

ORDA Napoleon (1807-1883)

Równe

litografia tonowana, wym. planszy: 295 x 420 mm. Grafika z: Napoleon Orda, Album widoków Polski, 1873-1883, seria I, poz. 21. Grafika po konserwacji.

ORDA Napoleon (1807-1883)

Ołyka

litografia tonowana, wym. planszy: 295 x 420 mm. Grafika z: Napoleon Orda, Album widoków Polski, 1873-1883, seria IV, poz. 128. Grafika po konserwacji.

ORDA Napoleon (1807-1883)

Ostróg. Zamek

litografia tonowana, wym. planszy: 295 x 420 mm. Grafika z: Napoleon Orda, Album widoków Polski, 1873-1883, seria I, poz. 14. Grafika po konserwacji.

ORDA Napoleon (1807-1883)

Zasław

litografia tonowana, wym. planszy: 295 x 420 mm. Grafika z: Napoleon Orda, Album widoków Polski, 1873-1883, seria I, poz. 13. Grafika po konserwacji.

liczba obiektów: 163