1 zł
2 600 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2002 r.

serigrafia barwna/papier, 70 x 100 cm (arkusz), 53 x 70 cm (odbitka)
sygnowany i datowany p.d.: `L. Tarasewicz 2002`; numer odbitki l. d.: `19/30`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Las, 1984/2000

serigrafia, papier,
28,5 × 39,5 cm w świetle passe-partout
odbitka14/30
sygn. i dat p. d.: L.Tarasewicz1984/2000

Estymacja: 3 500 - 4 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 130 x 170 cm
sygn. na odwrocie: Leon Tarasewicz/ 2013/ akryl na płótnie/ 130 x 170 cm

estymacja: 50000 - 60000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Dyptyk Bez tytułu, 1985

olej, płótno; 170 x 259 cm (wymiar całości)
sygn. na odwrocie

Estymacja: 180000 - 200000 PLN

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1981 r.

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany p.g.: `Leon Tarasewicz | Waliły 81`

Estymacja: 38 000 - 45 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1984/2000 r.

serigrafia barwna/papier, 29,5 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana p.d.: `L. Tarasewicz 1984/2000`; l.d.: `29/30`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2007 r.

olej/płótno, 190 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LEON TARASEWICZ 2007 | 190 x 130`

Estymacja: 58 000 - 68 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2000 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `L. Tarasewicz | 2000`

Estymacja: 25 000 - 30 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Las, 1984/2000

serigrafia, papier;
28,5 x 39,5 cm (wymiar kompozycji),
35,5 x 45 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: L.Tarasewicz 1984/2000 oraz napis l. d.: 15/30
Na odwrocie nalepka z Galerii Sztuki Współczesnej - EGO.

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2002 r.

serigrafia/papier, 54 x 66 cm
opisany u dołu ołówkiem l.d.: `22/30`, p.d.: `L. Tarasewicz 2002`

Estymacja: 3 000 - 4 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2001 r.

akryl/papier, 60 x 60 cm, 4 części o wymiarach 30 x 30 cm

Estymacja: 8 500 - 9 500 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bieszczady, 1983 r.

olej/płótno, 54 x 74 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `L. Tarasewicz 83`

Estymacja: 60 000 - 70 000 zł

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Dyptyk, 1985

olej, płótno;
170 x 129,5 cm (wymiar każdego płótna);
sygn. na odwrocie powtórzona na obu częściach: LEON TARASEWICZ

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1986 r.

olej/płótno, 50,5 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Leon Tarasewicz 1986`

Estymacja: 50 000 - 60 000

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2003 r.

tynk akrylowy, strukturalny/deska, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu pismem odręcznym: `Leon Tarasewicz 2003 | 50 x 50 `

Estymacja: 17 000 - 20 000

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1995

olej, płótno;
33 x 41 cm;
Napis na odwrocie: Tarasew. 1995

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 1992 (dyptyk)

olej, płótno;
130 x 190 cm (wymiar każdego płótna)
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz (...) 1992

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2001

akryl, papier,
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz / 2001

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

Bez tytułu, 2007

akryl, płótno,
190 x 130 cm;
opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 190 x 130/ 2007
Wystawiany: 2008 - Wystawa indywidualna, Galeria Rubin, Mediolan

liczba obiektów: 216