1 zł
2 600 000 zł

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Postacie, 1996

akryl, sklejka, 50 x 70 cm
sygn. l. d.: Z. Lachur 1996
Na odwrocie autorski opis flamastrem.

cena wywoławcza: Wykup abonament

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz, 1979

gwasz, tusz, papier,
31 x 24,5 cm,
sygn. i dedykacja l. d.: Mojemu Przyjacielowi Rafaelowi Scha (...) / Zdzisław Lachur 18.IX.1979

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz

gwasz, tusz, papier,
41,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d .: Z.Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz, 2006

olej, tektura, 70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie: MOJŻESZ / mal / ZLachur / 2006 / Jedyna w malar
/ stwie moim srebrna / twarz / ZLachur
oraz dedykacja: Wspaniałej / Pani Marzenie - / Najpiękniejszej - / Zdzisław Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz, 1980

gwasz, tusz, papier naklejony na tekturę,
37 x 16 cm;
sygn. l. d.: ZLachur, dedykacja oraz data p. d.: Rafaelowi w dowód / Wielkiej Przyjaźni / Zdzisław /Warszawa 6.11. (II)?. 1980

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

RODZINA ŻYDOWSKA

Technika własna, płyta pilśniowa,
93 x 63 cm
Sygnowany p.d.: Z LACHUR
Na odwrociu: - RODZINA- | -ŻYDOWSKA- | z cyklu JUDAICA- | cz 4 - 1994- | mal. ZLachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz, 1979

gwasz, tusz, papier,
31 x 24,5 cm,

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

BRAMY RAJU, 1991

technika własna na kartonie,
50 x 71 cm,
sygnowany p.d. "Z. LACHUR 91"

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

NIEBIAŃSKA ORKIESTRA, 1991

technika własna na kartonie,
86 x 61 cm,
sygnowany p.d.
"Z. LACHUR 91"

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

ŻYDOWSKA RODZINA, 1989

Technika własna, płyta pilśniowa; 92,5 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie: - RODZINA- ŻYDOWSKA -| z cyklu JUDAICA-| cz 2. - 1989- | mal ZLachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Mojżesz, 2006

olej, tektura,
70 x 50 cm;

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Żydowscy chłopcy grający w szachyw gettcie, 1975

olej, płyta pilśniowa; 71,5 x 48,5 cm,
sygn. p. d.: ZLACHUR75

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Kompozycja abstrakcyjna

wykonana przez artystę na kopercie (i znaczkach) adresowanej
do Ireny i Jerzego Giżyckich
gwasz, papier; 17,5 x 25 cm;

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Szachiści, 1976

gwasz, tusz, papier; 28 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. z dedykacją: Jerzemu Giżyckiemu / Zdzisław Lachur V. 1976-

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Maung Minn Latt

gwasz, tusz, papier; 37 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lachur/ Burma/ MAUNG MINN LATT

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

RODZINA ŻYDOWSKA I POLSKA z cyklu JUDAICA, 1993-1995

Technika własna, płyta pilśniowa; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Z LACHUR i na odwrociu

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

SYMFONIA ŻYCIA z cyklu Judaica, 1984-85

Technika własna;
85 x 70,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR Na odwrocie napis: SYMFONIA | ŻYCIA | z cyklu JUDAICA | 1984-85| mal. | Z. Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Matka

tempera, papier,
41,5 x 30 cm
sygn. p. d.: Z. Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Bez tytułu, 1969

tusz, tempera, werniks, brystol,
39,5 x 20 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Lachur; p. d.: 19 VI 69

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Chrystus, 1945

ołówek, kredka, papier jasnobrązowy,
24,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z. Lachur 1945/ Zagórze

liczba obiektów: 279