1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Plac Zamkowy, 2017 r.

olej/płótno, 46 x 55,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | E. DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E. DWURNIK | „PLAC ZAMKOWY” | NR: XI - 789 - 6800'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Czerwone tulipany, 2017 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany i opisany p.d.: '2017 | E. DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:'2017 | E. DWURNIK | "CZERWONE TULIPANY" | NR: XXII - 1126 - 6718'

Sarnowa, 1980

akryl, 147 x 97 cm
sygnowany, datowany i opisany wewnątrz kompozycji: E. DWURNIK / 1980 /23 I 1980 / IX / Podróże / autostopem / NR155 / Sarnowa 630.
na odwrociu: E. DWURNIK / 1980. / NR : IX 155 / 630 naklejka z Galerie Franz Swetec z pełnym opisem pracy

Sopot, 1989

olej, płótno
95x95 cm
sygnowany p.d. "SOPOT | 1989 | E. DWURNIK", na odwrocie: "1989 | E. DWURNIK | SOPOT | NR: IX-394 | 1355"

New York, 2017

olej, płótno, 200 x 270 cm
sygn.p.d.: śr.d.: E.Dwurnik New York 2017 | na odwrocie 2017| E.DWURNIK | „NEW YORK” | NR: IX - 2265 | 6766

Chrystus na górce z cyklu Krzyż, 1979

olej, płótno, 73,5 x 54 cm
sygn. l.d.: E. DWURNIK CHRYSTUS NA GÓRCE
opisany na odwrocie: E. DWURNIK 1979 NR: 6.X.579

OJCZE RATUJ!, 1983

akryl, olej, płótno
146 x 114 cm
sygn. p.d.: 1983 | E. DWURNIK
na odwrocie na płótnie napis p.g.: „Ojcze | ratuj !!!“, obok w ramce: 874
p.d.: E. DWURNIK | 1983 październik | NR: XV [w ramce] - 164 - 874 [w ramce] | sportowcy

ŻÓŁTE TULIPANY, 2018

akryl, płótno
81 x 65 cm
sygn. p.d.: 2018 | E. DWURNIK
sygn. na odwrocie na płótnie: 2018 | E. DWURNIK | „ŻÓŁTE | TULIPANY“ | NR: XXII [w ramce] - 1579 | - 7500

CZERWONE TULIPANY, 2016

akryl, olej, płótno
99,7 x 99,7 cm
sygn. p.d.: 2016 | E. DWURNIK
na odwr. na pł. sygn. i napis: 2016 | E. DWURNIK | „CZERWONE TULIPANY“ | NR: XXIII [w ramce] - 1015 - | - 6086

Wlastimil Hofman, Wopista, 1968 r., zamalowany w 2004

olej/płyta pilśniowa, 201 x 122 cm
sygnowany p.d.: ‘Wlastimil Hofman’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '201 x 122 cm | E. DWURNIK | 2004 | "WOPISTA"'

Wypadek, z cyklu Chwila, 1972 r.

akryl/płótno, 114 x 146 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'E. DWURNIK | 1972 78-18 | Nr z 1972 r.' oraz 'Nr. Końcowy 192'
opisany p.d.: 'WYPADEK'
na odwrociu nalepki galeryjne: Galeria Studio, BWA Legnica, BWA Zamość, BWA Olsztyn, Galeria Nowa Brama w Słupsku, Galeria 72 w Chełmie, BWA Opole, Galeria Sztuki BWA Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz nalepka z opisem obrazu

Wojna, 1966 r.

litografia/papier, 49 x 59 cm
opisany ołówkiem l.d.: '"Wojna" litografia 1/2 46x59 (druga wersja)', sygnowany i datowany długopisem p.d.: 'Dwurnik 66.' oraz pieczęć autorska

Zdobywamy pałac, 1969 r.

litografia/papier, 58 x 44 cm
sygnowany, datowany i opisany długopisem u dołu: '1/5 (58x44) "Zdobywamy pałac" E.Dwurnik 69' oraz pieczęć autorska

Miedziane tulipany, 2017

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2017 / E. DWURNIK;
na odwrocie opisany: 2017 / E. DWURNIK / "MIEDZIANE / TULIPANY" / NR: XXIII - 1279 / - 7020.

Żółte tulipany (2018)

sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
46x55 cm

Kompozycja z cyklu XXV (2017)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
40x30 cm

BIAŁE TULIPANY, 2018

olej na płótnie, 40 x 30 cm

Różowy pomost, 2016 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm, sygnowany l.d: 'E.DWURNIK 2016' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2016 | E.DWURNIK | „RÓŻOWY POMOST” | NR: XXIII – 1036 - | - 6137'

Z cyklu Moi bohaterowie

flamaster, tempera, tusz/papier, 48,5 x 33 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'E.DWURNIK', pieczęcie: 'RYSUNEK | E. DWURNIK', 'CYKL: MOI BOHATEROWIE 25'

ZIMWODAROSYTEŁON, 2016 r.

akwarela, gwasz/papier, 27 x 18,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'NIKIFOR | DWURNIK | 2016 | ZIMWODAROSYTEŁON'

liczba obiektów: 1062