1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tren LVI

Olej, akryl, płótno,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1985, na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1985, Tren LVI, olej+akryl, płótno 120x160.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, karton, 49 x 69,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Jan Dobkowski 1993 ROK

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pejzaż przestrzeni XI, 1983

olej, akryl, płótno, 120 × 160 cm
sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie: "Jan Dobkowski / »Pejzaż przestrzeni XI« 1983 / 120 cm × 160 cm / olej + akryl"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja - Tryptyk, 1984 r.

serigrafia barwna/papier, 10 x 10 cm (zadruk), 15 x 14 cm (arkusz)
każda grafika sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: 'A.P 2/51 J. Dobkowski '84'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kolekcjoner, 1985 r.

akryl, olej/płótno, 119 x 159,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 85'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "KOLEKCJONER" 1985 | olej + acryl | 120 cm x 160 cm'

- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Ocean, 1998 r.

akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | Z cyklu "OCEAN" 1988 | acryl | 197 cm x 147 cm'
na odwrociu, na blejtramie nalepka z Galerii Stefana Szydłowskiego w Warszawie

- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

THIRASSIA, 2001/2002

olej, płótno, 146 x 114 cm
sygn. L.D.: JAN DOBKOWSKI 2001-02
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "THIRASSIA" 2001 - 02 ROK / ACRYL / 146 x 114 CM

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja z ptakiem, 1998 r.

ołówek/papier, 21 x 15,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 5 IV 1998'

- dar od artysty, 1998

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

ENERGIE ŻYCIA

Akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 89 oraz opis autorski na odwrocie.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum CXXX, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXX" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum CVIII, 1998 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | AKWARELA Z CYKLU "UNIWERSUM CVIII" 1998 ROK | 48x63 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993

pastel, papier, 50x70 cm
sygnowany p.d. "Jan Dobkowski 1993"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Księżyc i moja czereśnia, 2010

akryl, płótno, 147×147 cm
sygnowany na odwrocie "Jan Dobkowski z cyklu Księżyc i moja czereśnia III 2010 | acryl | 147×147"

Jan Dobkowski - Księżyc i moja czereśnia, Galeria Bardzo Biała, Warszawa 2013

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Ocean, 1988 r.

akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | z cyklu "OCEAN" 1988 | ACRYL | 197 cm x 147 cm'
na odwrociu nalepka wystawowa z Galerii Stefana Szydłowskiego z 1997 roku

- Galeria Stefana Szydłowskiego, Warszawa, 1997
- kolekcja instytucjonalna, Polska

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tren LII, 1985 r.

sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 85', opisany l.d.: 'TREN LII'
opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "TREN LII" 1985 | olej + acryl | 120 cm x 160 cm'

- Galeria Art Consulting Stefana Szydłowskiego, Warszawa

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wszechbędąca, 2017

STÓŁ COMFORTY
naklejka winylowa, MDF lakierowany na wysoki połysk,
Φ 60 × 56 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXXV, 2008

akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
Jan Dobkowski / "KARNAWAŁ W RIO XXXXV" 2008 ROK / ACRYL / 81 CM X 60 CM

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Rozmowy duchów, 1974

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kłębek nerwów, 1972 r.

olej/płótno, 41 x 34 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: : 'Jan Dobkowski | "KŁĘBEK NERWÓW" 1972 | olej 41 cm x 33 cm'
na odwrociu papierowa naklejka z opisem pracy
STAN ZACHOWANIA:- obraz po konserwacji

liczba obiektów: 502