PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier, 32,5 x 38,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'odprysk E.A, odprysk "Świdrowaci" Panek 96'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier, 29,5 x 29,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: ''Jerzy Panek 2000 r "oszust matrymonialny" trawił i drukował Krzysztof Tomalski'
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret w kapeluszu, 1998 r.
pastel, papier, 25,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Panek /98
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 25,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Panek 98
PANEK Jerzy (1918-2001)
kredka, papier, 28,5 × 19 cm w świetle oprawy
na odwrocie szkic
PANEK Jerzy (1918-2001)
czarna kredka, papier, 28 × 20 cm w świetle oprawy
p. d.: 57
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
atrament, papier, 28,8 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Panek (długopisem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Zestaw trzech ekslibrisów, lata 50.
Drzeworyt; wym.: 82 x 75 mm; nie sygn. Ekslibris Ludwika Gocla (1956) znanego kolekcjoner i biliofila. Oryginalny klocek w zbiorach Muzeum narodowego w Krakowie. Dwa ekslibrisy dra Jana (Bebka) Mitarskiego (60 x 50 mm oraz 40 x 60 mm). Prace nie sygnowane, odbitki próbne ze zbioru dra Mitarskiego. Rzadkie.
* opłata wynikającą z tzw. droit de suite
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, bibuła; wym.: 650 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1959; l.d.: E.A. II/V, śr.d. tytuł. Lit.: Burkamp, poz. 150.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, bibuła; wym.: 650 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1959; l.d.: E.A. II/V, śr.d. tytuł. Lit.: Burkamp, poz. 151.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, bibuła; wym.: 650 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1961, l.d.: E.A. IV/V, śr. D.: tytuł. Lit.: Burkamp, poz. 198.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym.: 545 x 450 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1965/92; l.d.: V/V, śr. d.: tytuł. Lit.: Burkamp, poz. 310.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, wym.: 520 x 700 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 63/92, l.d.: tyt. Lit.: Burkamp, poz. 247.
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 45 × 32,5 cm
sygn. l. g.: 19 IX 95/Panek
Wystawiany i reprodukowany:
Jerzy Panek (1918-2001), Muzeum Narodowe w Krakowie, wrzesień - listopad 2006, oprac. Krystyna Kulig - Janarek, s. 230, il. 57