1 zł
2 600 000 zł

AXER Otto (1906-1983)

Trzy gracje, 1978

akwarela, piórko, tusz, papier, 28 x 35 cm;
sygn. i dat. p.d.: oaxer 78; na odwrocie stempel autorski OTTO AXER - WARSZAWA - POLSKA

cena wywoławcza: Wykup abonament

AXER Otto (1906-1983)

Akt

piórko, tusz lawowany,
28 x 40,5 cm;
sygn. p.d.: oaxer

AXER Otto (1906-1983)

Akt

piórko, tusz lawowany, 28 x 40,5 cm; sygn. p.d.: oaxer

AXER Otto (1906-1983)

Projekty kostiumów

53 barwne plansze oraz jedna czarno-biała, technika mieszana, gwasz, tusz, akwarela, karton; kartony o różnorodnych rozmiarach; każda plansza opisana odręcznie

AXER Otto (1906-1983)

Przy pracy, 1927

akwaforta, wym.: 130 x 180 mm; sygn. i dat. oł. p.d.

AXER Otto (1906-1983)

Akt

technika własna/papier, 17,5 x 31 cm
sygn. pieczęcią l. d.: OTTO / AXER
na odwrocie pieczęć: OTTO / AXER

AXER Otto (1906-1983)

Zwierzaki I, 1968

olej, płótno 92,5 x 73 cm;
sygn. l.d.: OAxer;
na odwrocie nalepka z tytułem obrazu, nazwiskiem autora oraz datą: 1968

AXER Otto (1906-1983)

Pejzaż górski

kredka, papier.
22 x 14,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d. pieczątką: OTTO/AXER

AXER Otto (1906-1983)

Akt kobiety, 1972

olej, płótno, 46 x 55 cm;
na odwrocie napis: Otto Axer 1972

AXER Otto (1906-1983)

Akt z bukietem kwiatów

olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p.d. OAxer

AXER Otto (1906-1983)

Zuzanna i starcy

akwaforta, papier,
19,5 x 14,5 cm (odcisk płyty);
38 x 26,3 cm (format arkusza);
sygn. p.d.: oaxer / 29

AXER Otto (1906-1983)

Zwierzaki I, 1968

olej, płótno 92,5 x 73 cm;
sygn. l.d.: OAxer; na odwrocie nalepka z tytułem obrazu, nazwiskiem autora oraz datą: 1968

AXER Otto (1906-1983)

PROJEKT KOSTIUMU DO SZTUKI TAI YANG BUDZI SIĘ WOLFA

Tusz, akwarela, papier; 32,5 x 23,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: stempel: Otto Axer | Wan | "Tai Jang budzi się";
śr. d.: Milecki-Pichelski; l. g. ołówkiem: (nieczytelnie) z watoliny; p. g.: 14

AXER Otto (1906-1983)

Tusz, akwarela, papier; 31,5 x 23 cm w świetle
Sygnowany p. d.: stempel: Otto Axer | Życzkowska | Tse tse;
śr. d.: "Tai Jang budzi się"; prawa krawędź ołówkiem: pikowane

AXER Otto (1906-1983)

Tusz, akwarela, papier; 31 x 23 cm w świetle
Sygnowany p. d.: stempel: Otto Axer | Matka | Kostecka
śr. d.: "Tai Jang budzi się"; lewa krawędź ołówkiem: pikowane

AXER Otto (1906-1983)

Pejzaż górski

kredka, papier
22 x 14,3 cm (w świetle passe-partout), sygn. p.d. pieczątką: OTTO/AXER

AXER Otto (1906-1983)

Portret mężczyzny z profilu

ołówek, papier, 15,5 x 12 cm;
na odwrocie stempel artysty monogram AO

AXER Otto (1906-1983)

Na plaży

flamaster, papier 14 x 20 cm (w św. p-p);
sygn. p.d. pieczatką: OTTO/AXER

AXER Otto (1906-1983)

Pejzaż górski

kredka, papier 22 x 14,3 cm ( w św. p-p),

AXER Otto (1906-1983)

Syreny

flamaster, papier,
14 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d. pieczęcią OTTO AXER

liczba obiektów: 207