1 zł
2 600 000 zł

BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)

Potyczka z bolszewikami

olej, płótno; 75,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: K. Batowski

cena wywoławcza: Wykup abonament

Obrona Lwowa w 1918 roku, 1928

olej, płótno; 176x125 cm;
sygn. i dat. p.d.: S. Batowski 1928

Estymacja: 130 000 - 150 000 zł

Potyczka z bolszewikami

olej, płótno; 75,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: K. Batowski

Pejzaż włoski

olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany p.d.: `S. Batowski`

Estymacja 9 000 - 12 000 zł

CZWÓRKA PRZED DWOREM, 1913

Olej, płótno naklejone na płytę; 49 x 81 cm
Sygnowany l.d.: S. K. Batowski | 30 XIII 1913

Potyczka

Olej, płótno, tektura, 30,5 x 40,5 cm,
sygn. l.d.: Batowski 1925

Jarmark, 1888 r.

olej/płótno, 46 x 68 cm
sygnowany i datowany l.d.: `S. Kaczor Batowski | Monachium 1888`

Estymacja 30 000 - 40 000 zł

Z Włoch (Turyści we Włoszech)

olej, tektura, 36 × 50 cm
sygn. p. d.: S.Batowski na odwrocie napis: Z Włoch/Turyści we Włoszech/zwiedzanie/pięknych okolic/ przez turystów. prof. Batowski

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

Zwózka siana, 1923

olej, tektura; 40 x 57 cm;
sygn. l. d.: Batowski / 1923.

Jeźdźcy

litografia/papier, 50 x 62,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `S. Batowski 1/5`
STAN ZACHOWANIA: do konserwacji

Estymacja: 800 - 1 200 zł

PO ŻNIWACH

olej na tekturze, 36,5 x 51 cm,
sygnowany p.d. "S. Batowski"

ZACHÓD SŁOŃCA NA PODMIEJSKIEJ ŁĄCE

olej na tekturze, 35 x 53,5 cm,
sygnowany l.d. "S. Batowski"

Porwanie księcia Bogusława

olej/płótno, 62 x 88 cm
sygnowany l.d.: `S. Batowski`

Estymacja 24 000 - 28 000 zł

Na mostku, 1917

Tempera, gwasz, płótno naklejone na tekturę;
wym.: 14,4 x 23,4 cm;
sygn. l.d.: Batowski 1917;
na odwrocie opis oraz pieczątka: Komitet Wystawy i Loteryi Dzieł Sztuki pod protektoratem J.C.M. Arcyks. Karola Stefana na zakupienie warsztatów rękodzielniczych dla ociemniałych żołnierzy pochodzenia galicyjskiego (obiekt loteryjny nr 527).

Bryczka przed dworkiem, 1924 r.

olej/tektura, 39 x 56 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Batowski | 1924`

Estymacja 8 000 - 10 000 zł

Przed polowaniem, 1924 r.

olej/tektura, 21 x 24 cm

Estymacja: 4 000 - 6 000

Pejzaż śródziemnomorski

olej/płótno naklejone na tekturę, 24 x 39 cm
sygnowany p. d.: `S. Batowski`

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

W kąpieli

Ołówek, papier, 20,5 x 12 cm,
sygn. p.d.: Batowski

Zaprzęg przed dworem (1924)

sygn. dat.p.d.,
olej, tektura,
39x56

Niepodległość. Scena symboliczna (tryptyk), lata 20. XX wieku

Olej, tektura;
wym. całości: 51 x 98 cm; nie
sygn. Stan zachow.: praca po konserwacji.

liczba obiektów: 286