POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz, karton; 32,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kasper Pochwalski / V.1935
Na odwrocie nalepka wystawowa z "Wystawy gwaszy Kaspra Pochwalskiego" 15.09 - 30.10.2008 z Galerii Pasaż w Krakowie z tytułem "Na wozie".
cena wywoławcza: Wykup abonament
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton;
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 1953 / 20.IV. (ołówkiem);
Na odwrocie nalepka wystawowa z "Wystawy gwaszy Kaspra Pochwalskiego" 15.09 - 30.10.2008 z Galerii Pasaż w Krakowie z tytułem "Podglądacze"
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
KOŚCIÓŁ ŚW. DUCHA W KRAKOWIE, 1929
Olej, płótno; 75 x 55 cm
Sygnowany p.d.: Kasper Pochwalski
Obraz dwustronny, na odwrocie:
MACIERZYŃSTWO
Sygnowany p.d.: 929 | Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej/płótno, 64,5 x 48,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `1929 | Kasper Pochwalski`
ODWROCIE:
papierowa naklejka z oznaczeniem `DO ROZLOSOWANIA` i opisem obrazu
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, gwasz/papier, 37 x 28 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Kasper | Pochwalski | 1938.IV`
na odworciu papierowa nalepka wystawowa z Wystawy gwaszy Kaspra Pochwalskiego w Galerii Pasaż w Krakowie
Wystawiany: "Gwasze Kaspra Pochwalskiego" 15.09 - 30.10.2008 Galeria Pasaż w Krakowie
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno; 75,5x65 cm
nie sygn.
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Akt siedzący - studium akademickie, 1918
ołówek, węgiel, papier; 63 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Kasper Pochwalski 1918
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno; 70 x 50 cm
estymacja: 7000 - 8000 zł
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Scena na dachu (na odwrociu szkic, 1924)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
38.5x30.5 cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, tektura; 38 x 34,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Kasper Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
akwarela, papier;
33,7 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kasper / Pochwalski
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
Polichromia we wnętrzu kościoła - projekt (?)
ołówek, akwarela, papier;
49 x 44 cm (w świetle oprawy);
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
sygn. dat. l.d.,
olej, gwasz, tempera, papier,
32.8x24.5 cm
POCHWALSKI Kasper (1899-1971)
olej, płótno, 39, 5 × 42 cm
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski
Estymacja: 3500 - 4500 zł