PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 43 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI. 1969.
akwarela, papier, 35,7 x 25,4 cm,
sygn. p.d.: Podsadecki; l.d.: 10. X. 966.
Na odwrocie autorski tytuł tuszem: "Złoto jesieni".
akwarela, karton, 41,5 x 53,5 cm;
sygn. p.d.: VI-1960-PODSADECKI (ołówkiem)
piórko, tusz sepiowy, lawowanie, papier jasnokremowy; 19 x 20cm;
sygn.l.g.: PODSADECKI (podkreślone)/29-XI-1956;
Pejzaż z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej, wrzesień 1937
węgiel, papier żeberkowy; 17 x 11 cm;
napis autorski u dołu z lewej - Kalwarja
Wesołe miasteczko, 3. IX. 1964
kredka litograficzna czarna, papier; 17,5 x 25 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): PODSADECKI (podkreślone), napis autorski l. d.: 3. 9. 964
Maria Magdalena pokutująca, 1967
ołówek, papier; 48,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Podsadecki, l. d. dat.: 15.2.1967
ołówek, papier; 21 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Podsadecki / 937
olej, płótno naklejone na tekturę;
25,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI, p. d.: 4 V 1968
Kompozycja abstrakcyjna, 1963 r.
tusz/papier, 35 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'PODSADECKI | 13.T.1963 r.'
na odwrociu studium postaci
tusz, karton, 20 x 30 cm,
sygn. l.d. Podsadecki, dat. p.d.: 8.XI. 959
Z płaskorzeźby antycznej, 1984
pastel, papier, 25 x 31 cm,
sygn. l.d.: PODSADECKI i dat. p.d.: 5.4.964, pośrodku: z płaskorzeźby antycznej
tusz, papier; 20,8 x 33,6 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI / 11.4.959.
sygn. l.d.dat. p.d.
akwarela, papier
24x34.5 cm (w świetle passe-partout)
olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958
olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI; datowany p. d.: 1953.-
(oprawa autorska)
ołówek, papier; 17 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Podsadecki, l. d. data.: 1935
olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI - 66