1 zł
2 600 000 zł

BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)

Kobiety w kapeluszach, 1996

ołówek, papier,
68 x 49cm;
sygn. p. d.: Kobiety w kapeluszach / 1996 / KBere¼nicki

cena wywoławcza: Wykup abonament

MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI NACZYNIAMI, 1998

olej na płótnie,
73 x 100 cm,
sygnowany końcem pędzla u góry "Martwa natura z żółtymi naczyniami 1998 K. Bere¼nicki", p.d. "1997.K.Bere¼nicki" oraz na odwrocie.

Martwa natura z czerwonymi naczyniami, 1998

olej, płótno; 54 x 73 cm
sygn. u dołu: 1998/ Z czerwonymi naczyniami/ Bere¼nicki (po prawej u dołu) 1998-199.../ Sopot

MARTWA NATURA KUCHENNA W UGRACH, 2004

olej, płótno
Sygnowany p. d. (mało nieczytelnie) : Szkła (?)...|... | 2004 | KBereźnicki
50 x 65 cm

Martwa natura z miednicami, 1993

olej, płótno, 120 x 150 cm; sygn. i dat. p.d.: M. natura / z / miednicami / Reszel / 1993 / Bere¼nicki, oraz w środku kompozycji, na odwrocie pieczęć wywozowa

Martwa natura z wiadrami, 1999/2000

olej, płótno, 100 x 140 cm; dat. i sygn. u dołu kompozycji: 1999/2000 / KBere¼nicki

Kobieta z nożycami, 1997-99

olej, płótno, 54 x 45 cm; sygn. p.d.: K. Bereźnicki; opisany na odwrocie, na płótnie zawiniętym o blejtram; na odwrocie pieczęcie wywozowe

Martwa natura kuchenna z ziemniakami, 1986

olej, płótno, 100,5 x 100,5 cm;
sygn. i dat. w centrum kompozycji: 1986 / Martwa / natura/ kuchenna / z / ziemniakami / KBereźnicki

Martwa natura z chlebem II

olej, płótno, 68 x 82 cm; na odwrocie na blejtramie napis: Martwa natura z chlebem II KBereźnicki

Martwa natura kuchenna w ugrach, 2005

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. w środku kompozycji:
K. Bereźnicki / Martwa / natura / kuchenna / w ugrach / 2005

POSTAC W ZÓLTYM ZE SZKLAMI, 1989

olej, plótno,
91 x 150 cm
sygnatura wydrapana w bialej farbie l.d.: Postac w zóltym | ze szklami | 1989. | KBereznicki

KARNAWAŁ W CZERNIACH. STUDIUM, 1989

tusz, papier (z suchym tłokiem: "FA-4 / Fabriano"),
69 x 50 cm,
sygnowany p.d "K. Bereźnicki" i odręcznie tytuł pracy

KARTOFLE NA SZAREJ ZASTAWIE

Olej, płótno; 55,5 x 110,5 cm
Sygnowany l. środek: Martwa | Natura | 1991 | K. Bereźnicki

olej, płótno
120,5 x 150,5 cm
sygn. i dat. p.d.: M. natura / z / miednicami / Reszel / 1993 / Bereźnicki, sygn. i dat. l.śr.: Reszel / 1993 / K.Bereznicki, sygn. i dat. l.śr.: 1993 / Martwa / natura / z / miednicami / Reszel / K.Bere, na odwrociu, na blejtramie naklejka: MARTWA NATURA Z MIEDNICAMI / olej, płótno, 120 x 150, naklejka: WKZ 8 / PRZEDMIOT NIE PODLEGA / ZAKAZOWI WYWOZU ZA GRANICĘ, na płótnie pieczątka nieczytelna

Kobiety i lustra w czerwieniach, 2000

olej, płótno
120 x 150 cm
sygn. i dat. l.d.: 2000 - 2001 Bereźnicki, na odwrociu naklejka: Kobiety i lustra w czerwieniach, 2000 r, naklejka: Sypialnia, odręcznie: K. Bereźnicki, Kobiety i Lustra 2000 / w czerwieniach

Kąpiące się

rysunek kredka, kredka karton
70 cm x 50 cm
sygn. p.d. K.Bereźnicki

Tryptyk, 1997

trzy obrazy, olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. na prawej części tryptyku p.d.: K. Bereźnicki 1997

W pracowni, 2005 r.

tusz, 49,5 x 40 cm, sygn.

Salome II, 1997

rysunek, ołówek, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d.: Salome II,
/ Zagow 1997 / K. Bereźnicki

Salome II

ołówek, papier, 70 x 50 cm;
sygn. p.d.: Salome II./Łagów 1997./KBereźnicki

liczba obiektów: 178