PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
linoryt, monotypia, technika własna, papier; 61 x 46,5 cm (wymiar arkusza), 44,5 x 32,5 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis długopisem: "Linoryt + monotypia" 1/1 (AP.) 2012. Henryk Płóciennik.
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia, papier;
60 x 46 cm (wymiar arkusza), 44,5 x 33 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia+" 1/1 (A.P.) 2010 Henryk Płóciennik.
piórko, tusz, akwarela, papier, 37 x 26 cm (w świetle oprawy)
sygn. l d.: H. Płóciennik
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
autocynkografia/papier, 45 x 32 cm (zadruk) 63,5 x 48 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Dla W.G." III/VI. autocynkografia 1982. (AP) Henryk Płóciennik'
linoryt/papier, 44 x 51,7 cm (w świetle passe-partout)
Linoryt, monotypia barwna; 47 x 34 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Ero VII, 1/1. linoryt + monotypia 2008. (A.P.) Henryk Płóciennik
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Ero tango" 1/1, linoryt + monotypia 2009 (AP) Henryk Płóciennik
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Erotango" 1/1. linoryt + monotypia 2011, (AP.) Henryk Płóciennik.
autocynkografia, papier; 49,8 x 64,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: "Miodowy miesiąc IV 35/50 autocynkografia 1967 (A.P.) Henryk Płóciennik.
monotypia, papier; 61 x 47,5 cm (wymiar arkusza); 45 x 34 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płóciennik.
technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier; 37 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1997.
autocynkografia, papier, 66,2 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygn., dat. i opis. ołówkiem u dołu: "Miodowy miesiąc IV." 3/50. autocynkografia 1965 r. (A.P.) Henryk Płóciennik
technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier;
49,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: H. Płóciennik 1998, oraz powtórnie: H. Płóciennik
37,5 x 49 cm;
sygn. i dat. śr. d. ołówkiem: H. Płóciennik 97, oraz powtórnie p. d.: H. Płóciennik 97
technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier; 43 x 36 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 99, oraz powtórnie l. d.: H. Płóciennik
technika własna (gwasz, flamaster, tusz), papier; 37 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1997, poniżej druga sygnatura
akwarela, flamaster, gwasz, tusz/papier, 51,2 x 38,5 cm
dwukrotnie sygnowany i datowany p.d.: 'H. Płóciennik 96'
akwarela, flamaster, gwasz, tusz/papier, 54 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Płóciennik 96.'
linoryt/papier, 53,7 x 41 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"POŁÓW III" 11/50. LINORYT 1964 R. Epreuve d'artiste Henryk Płóciennik'