1 zł
2 600 000 zł

BOGUSZ Marian (1920-1980)

EROTYKI, 1977

akryl, płyta aluminiowa, werniks,
70 x 100 cm
Na odwrocie na płycie napis: MARIAN BOGUSZ | "EROTYKI" 1977 | mbogusz
Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny artysty.

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kręgi

olej, sklejka
116 x 99,5 cm;
na odwrocie naklejka wystawowa KMPiK Ruch Warszawa / Galeria Współczesna / Kręgi / olej / 18 III / 11 IV 1971

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Powitanie Libanu, 1961/62

olej, płótno, 101 x 67 cm;
sygn. i dat. l. g.: Mbogusz 62; opisany na odwrocie: mbogusz 1961/62 / "powitanie Libanu"

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

tempera/papier, 45,2x32,2 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Powitanie Libanu, 1961-1962

olej, płótno,
100 x 67 cm; sygn. l. g.: Mbogusz 62;
opisany na odwrocie: mbogusz 1961/62 / "powitanie Libanu"

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Domy nad Nilem

tempera, papier, 29 x 47 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: mbog 57
opisany na odwrocie: "Domy nad Nilem" / temp. - 1957

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1959

olej, płótno, 94,5 x 127 cm;
sygn. na odwrociu: mbogusz / 4/59

BOGUSZ Marian (1920-1980)

EROTYKI, 1977

akryl, płyta aluminiowa, werniks
70 x 100 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

EROTYKI, 1977

70 x 100 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

W-2, 1977 r.

akryl/aluminium, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: `mbogusz` oraz na odwrocie: `MARIAN BOGUSZ 1977 / W-2 / 60 x 80 cm / 3 / akryl/aluminium`

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja abstrakcyjna

technika własna, olej, płótno, collage, 127 x 63 cm

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Rytm na kole, 1970 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: `BOGUSZ MARIAN` oraz opis autorski i data 1970
na odwrocie nalepka wystawowa z Galerii Współczesnej z 1971 r. z opisem

BOGUSZ Marian (1920-1980)

ROZMYSLANIA, 1963

olej, plótno,
96.4 x 130 cm
na odwrocie na plótnie napis: MARIAN BOGUSZ | 93 x 130 -- olej | "ROZMYSLANIA" | 1963 - mbogusz | wl. Danuta Bryk

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

tempera, papier,
45,2 x 32,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Bogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja nr 4 / 59

olej, płótno, 96 x 128
sygn. i dat. l.d.: m. bogusz 59
na odwrociu farbą: mbogusz / 4/59

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Portret, 1955-56

tempera, dykta,
87 x 55 cm
Na odwrocie nalepki: 1. BOGUSZ MARIAN | "PORTRET" | TEMPERA - 87 x 55
2. Centralne Biuro Wystaw Artystycznych | Warszawa, Pl. Małachowskiego 3 | l. p....917 | autor Bogusz Marian | technika: temp.. | format 87 x 55 | tytuł dzieła Portret
3. Rodzina | M. Bogusz

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Obraz B-VII, 1977

akryl,blacha aluminiowa,
60 x 80 cm
na odwr., na płycie napis: MARIAN BOGUSZ - WARSZAWA | "B-VII" - ALUMINIUM + AKRIL | 0.60 x 0.80 - 1977 mbogusz. obok pionowa strzałka oraz pozioma pieczątka zezwalająca na wywóz obrazu za granicę.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Obraz X, 1977

akryl, aluminium,
80 x 60 cm
na odwr., na płycie napis: + MARIAN BOGUSZ - WARSZAWA | "B- X" - ALUM + AKRIL | 0 - 80 x 0 - 60 - 1977 mbog 77 oraz podłużna pieczątka: MKZ 1 | przedmiot nie podlega | zakazowi wywozu za granicę.

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1957

gwasz, papier,
44,3 x 67,6 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: mbogusz 57

BOGUSZ Marian (1920-1980)

Kompozycja, 1959

kredka, akwarela, papier,
20 x 29 cm
kredka, akwarela, papier kremowoszary, 20 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygn. czarną kredką l.d.: mbogusz 59
dedykacja tuszem p.d.: Pani i Panu | Leibaum [?] | na pamiątkę | pobytu w Warszawie | mbogusz | 10. sierp`59

liczba obiektów: 181