1 zł
2 600 000 zł

NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937 - 2022)

Banan, 1995

fotografia, płótno,
20 x 20 cm;
na odwrocie napis: NATALIA LL BANAN 1995 / 1/3

cena wywoławcza: Wykup abonament

Czaszka / Skull, 1995

fotografia, płótno,
20 x 20 cm;
na odwrocie napis: CZASZKA / SKULL / 1995 NATALIA LL 1/3

Zestaw prac we wspólnej oprawie

autooffset, papier, 83 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: N.A.T.A.L.I.A. autooffset

Sztuka konsumpcyjna, 1974

fotografia czarno-biała, żelatynowosrebrowa, 28 x 41 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie flamastrem: Natalia LL / Sztuka konsumpcyjna / consumer Art / 1974; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print

Sztuka postkonsumpcyjna, 1975

fotografia barwna (gelatin colour print), 50 x 60 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie: Natalia LL / Sztuka Poskonsumpcyjna / Postconsumer Art / 1975; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print

Sztuka konsumpcyjna, lata 70-te XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier, 24 x 18 cm (wym. obrazu); odbitka autorska, nakład: nieokreślony

Sztuka postkonsumpcyjna, 1995/2009 r.

fotografia barwna, wydruk/płótno,
20 x 20 cm,
edycja: 1/3
sygnowana l.d.: `NATALIA LL`, datowana p.d.: `2009`; sygn., dat., edycjonowana i opisana na odwrociu: `NATALIA LL 1/3 1995`

Sztuka konsumpcyjna, 1973 r.

fotografia barwna/papier,
24 x 29,5 cm,
edycja: 3/5
sygnowana, datowana, edycjonowana i opisana na odwrociu: `Natalia LL | SZTUKA KONSUMPCYJNA | CONSUMER ART. | 1973 I 3/5`

Czaszka, seria B, 1995

fotografia czarno-biała, brom, papier archiwalny, brom, 39 x 29 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/3, vintage print

Czaszka, seria A, 1995

fotografia czarno-biała, brom, papier archiwalny, 29 x 40 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 2/3, vintage print

Apage Satanas, 1986/1998

fotografia barwna, papier, 98 x 98 cm (w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/3, life-time print

Sztuka zwierzęca, 1978

fotografia 2/3, solvent digital print on paper, 40x40 cm

Bez tytułu, 1970

12 fotografii barwnych, papier
17,5 x 18 cm (wym. każdej fotografii), na papierze 100 x 70 cm (wym. papieru)
sygn. na papierze p.d.: Natalia LL 1970; odbitki autorskie, nakład: 1/1, vintage print

Bez tytułu, 1970

zestaw 4 fotografii barwnych, papier, tektura
9,5, x 9,5 cm (odbitki), 50 x 50 cm (tektura);
na odwrocie tektury dat. oraz opis (ołówkiem); odbitki autorskie, nakład: 1/1

Sztuka konsumpcyjna,1974

5 x 6,5 cm (odbitka), 50 x 50 cm (tektura)
na odwrocie tektury pieczątka autorska oraz opis (ołówkiem); odbitki autorskie, nakład: 1/1, vintage print

Sztuka konsumpcyjna, 1972

fotografia czarno-biała, brom, papier
28,3 x 32 cm;
na odwrocie sygn., dat., oraz opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład 1/1, vintage print

Sztuka Postkonsumpcyjna, 1975

fotografia barwna, papier,
50 x 60 cm;
odbitka autorska, nakład: 2/5
Praca oprawiona autorsko.

Sztuka konsumpcyjna, 1974

fotografia czarno-biała na papierze, 2/3,
27,8x40,4 cm

Postconsumce Art, 1975

fotografia, 21,6x 30 cm

Śnienie, 1978

fotografia, 30x24 cm

liczba obiektów: 164