PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z osiołkiem przy studni
olej, płótno
37 x 45,5 cm
sygn. l.d. Peske
Olej na płótnie
Syg. l.d.
82 x 100 cm
Olej na desce
Syg. l.d.
26 x 35 cm
Olej na kartonie
Syg. l.d.
28,5 x 31 cm
Pejzaż śródziemnomorski, ok 1905- 1910
Olej na płycie
45,5 x 55,5 cm
sygn. l.d. Peske
Tusz, gwasz, akwarela, papier
102 x 73 cm
sygn. l.d. Peske
Olej na płycie
55,5 x 45,5 cm
sygn. p.d. Peske
olej na papierze naklejonym na płótno, 48 x 32 cm
sygn. l.d. Peske
olej na płótnie, 73 x 53,5 cm
sygn. l.d. Peske
olej na płótnie, 81 x 100 cm
sygn. l.d. Peske / 1908
Chevres au repos (Kozy), ok. 1905
Akwaforta;
wym.: 178 x 230 mm ;
sygn. pł. p.d.: Peske; nadruk typograficzny l.d.: tytuł, śr.: Chalcographie du Louvre, p.d.: Eau-forte oryginale de Jean Peske.
pastel/papier,
33 x 50 cm
pieczątka l. d.: 'ATELIER | PESKE'
Chevres au repos [Kozy], ok. 1905
Akwaforta;
wym.: 178 x 230 mm ;
Tusz lawowany
Syg. i umiejscowiony l. d.
29 x 38 cm (w świetle passe-partout)
Les bucherons (na odwrocie : Paysage)
Olej, deska
Syg. l. d.
26,5 x 35 cm