1 zł
2 600 000 zł

EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)

Widok miasteczka w południowej Francji

olej, płótno;
38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein

cena wywoławcza: Wykup abonament

Port en Bretagne

akwarela, kredka, papier
40,5 x 55 cm
sygn. l.d. H. Epstein

Bords de riviere

olej, płótno
60 x 73 cm
sygn. l.d. H. Epstein

Widok miasteczka nad brzegiem morza

olej/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany p.d.: `H. Epstein`

Estymacja 35 000 - 50 000 zł

Scena miejska

olej, płótno; 29,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: H. Epstein

Targ koński

Ołówek, pastel oleista,
wym.:22,5 x 30 cm (w świetle oprawy)
Sygn. p. d.: H. Epstein (faksymile)

Na brzegu morza

akwarela, papier; 40,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Epstein

Pejzaż leśny

akarela, papier; 37 x 44,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. H.Epstein

estymacja: 6000 - 7000 zł

Paysage

akwarela, papier
sygn. l.d.
34 x 43 cm (w świetle oprawy)

Paysage

olej, płótno
38 x 46 cm
sygn., dat., i dedykowany l.d.: H Epstein 1932

olej, płótno; 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein

olej, płótno; 38,5 x 46 cm
sygn. l.d. Epstein

Estymacja: 25000 - 30000 PLN

Odpoczynek

Ołówek, pastel oleista, wym.:22 x 30 cm (w świetle oprawy)

W porcie, 1930

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: H.Epstein/ 1930

Vagabondages

projekty okładki (cztery)
tusz, papier
31 x 25 cm

Composition au bouquet

olej, płótno
65 x 54 cm
sygn. l. d.: H. Epstein

Pejzaż, 1917

olej, płótno; 46 x 61 cm
sygn. l.d. H.Epstein/ 1917
Na odwrocie nalepka" Muzeum Narodowe/ w Warszawie/ DM 847

W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie
Obraz ze zbiorów Art-B

Estymacja: 90000-100000 zł

Na rynku

Ołówek, pastel oleista, 22,5 x 30 cm;
Sygn. p. d.: H. Epstein

W porcie, 1930

olej, płótno; 54,5 x 65 cm;

Akt

olej, płótno, 38 × 61 cm
sygn. p. g.: H. Epstein

Estymacja: 90 000 - 100 000 zł

liczba obiektów: 354