PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, wym.: 46,5 x 36 cm
sygn. l.d.: Z. Przebindowski
olej na płótnie, wym.: 99 x 73 cm,
sygn. l.d.: Z. Przebindowski.
Wyst.: Salon Jesienny TPSP, Kraków 1962, poz. 180.
olej, płótno, wym.: 68 x 58 cm,
sygn. p.d: Z. Przebindowski;
na odwrocie ramy naklejka z wystawy.
sygn. dat. p.d.
olej, tektura
14x9 (w świetle passe-partout )
Olej, płyta, 50,5 x 65 cm;
Sygn. l.d.- A. Przebindowski / Bejrut 1961 r.
olej na tekturze,
41,8 x 57 cm,
sygnowany u dołu po lewej "Z. Przebindowski", na odwrocie kartka informacyjna.
olej, tektura, 67 x 89 cm; sygn. l.d.: Z. Przebindowski
Olej na sklejce 98 x 120 cm
Sygnowany p.d. - "Z. Przebindowski"
Na odwrocie nalepka wystawy - Sztuka, Kwiaty, Wnętrze, Poznań 1937 r.
olej, płyta pilśniowa, wym.: 46 x 33,5 cm
sygn. l.d.: Z. Przebindowski
olej, tektura, 50 x 65 cm; sygn. l.d.: Z. Przebindowski
olej, płótno, 69,5 x 59 cm; sygn. p. d.: Z. Przebindowski Oliwa 950
Olej, tektura, 41,2 x 59 cm w świetle passe - partout
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Z. Przebindowski
olej na płótnie, 65,5 x 89 cm
sygnowany l.d.: "Z. Przebindowski"